» Adi

Dodano: 1 marca 2011 roku, by Justyna Wydra

03 (48)

SNOWY ADVENTURE z Klanu Wydry (ur.04.09.2009 r)

oczy: wolne od chorób dziedzicznych, HD-A wolny od dysplazji, reproduktor, od 2017 roku kastrat

rodowód – kliknij

Adi jest największym psem w moim stadzie :). Mimo to ciągle zachowuje się jak szczeniak, myśli o ”niebieskich migdałach” i najchętniej cały czas by się bawił ;).Typ marzyciela. Przekonany o tym, że życie jest piękne, wesołe, a wielkie kości spadają prosto z nieba 😉

Wielkie dziecko i lizus – każdy, kto zechce go pogłaskać dostanie sto całusów.

 Adi to bardzo towarzyski i mądry pies. Chętnie pokazuje komendy, których jest nauczony. Na spacerach pilnuje się i nie oddala.

Brał udział w zdjęciach do filmu „Obce niebo”. Na planie był karny i sprawdził się bardzo dobrze. Większość czasu chodził.. luzem u boku swojej opiekunki z planu.

Adi od pierwszego treningu w zaprzęgu zachowuje się, jakby został do stworzony do pracy 🙂 Cechuje go wielki zapał. Jest bardzo szybki i silny. Zwykle biega w ostatniej parze jako siła napędowa zaprzęgu, ale kiedy jest taka potrzeba potrafi bardzo dobrze biec w pierwszej parze i prowadzić duży zaprzęg.

Adi jest synem mojej liderki zaprzęgu Snowy (BÓJKA Haiditarod) i pięknego psa z Hiszpanii – KILBUKA de Ciukci. Zarówno rodzice jak i dziadkowie Adiego są wolni od dysplazji i genetycznych chorób oczu. W rodowodzie Adiego jest wiele pięknych psów: multichampionów, interchampionów i championów wielu krajów: Karnovanda’s NIKLAS WOLF, Karnovanda’s ALEXANDER WOLF, BERINGA de Ciukci i inne.

Adi niesie gen białego umaszczenia! Jego dzieci i wnuki odnoszą sukcesy zarówno w sporcie, jak i na wystawach.