» Anna i Etna

Dodano: 24 stycznia 2020 roku, by Justyna Wydra

O psiaku rasy husky marzyłam od dzieciństwa, kilka lat temu znalazłam stronę Pani Justyny z hodowli Takuna, obserwowałam psiaki, które przychodzą na świat, ich wszechstronnych rodziców, oraz liczne dobre opinie o całym tym miejscu. Wiec nie mogło być innej decyzji. Moja Takunka urodziła się we wrześniu, dostałam liczne zdjęcia psiaka zaraz po porodzie i mogłam obserwować jak dorasta. Podczas odbioru przywitały nas merdające ogony, zadowolone pyszczki po skończonym biegu i szczeniaczki razem z ich mama. Rozmowa, instrukcje, dokumenty, książeczka zdrowia z badaniami i wyprawka- odjeżdżam z moim spełnionym marzeniem 300 km w jedna stronę
Sunia jest wulkanem energii, nawet imię dobrze współgra- Etna i kocha cały świat. Od samego początku była otwartym, towarzyskim psiakiem bez żadnych lęków. Nie bała się odkurzacza, ludzi, dotyku obcych. Pierwszego dni wiedziała już do czego służy mata. Jest super inteligentnym psiakiem i chętnie współpracuje z człowiekiem, przez kilka pierwszym dni nauczyła się kilku komend bez problemów. Aktualnie robi super postępy podczas zajęć psiego przedszkola- prowadząca sama była zdziwiona, ze północniak może z taka łatwością pracować. Chociaż tez i szybko znudzić jak za często powtarzamy jedna rzecz ale taki urok. Wielkie brawa za dobry socjal szczeniaków, dzięki temu ze dorastały z kotami, od razu zaakceptowała towarzystwo moich, teraz nawet razem śpią.
Z całego serca polecam i dziękuje Pani Justynie za psiaka, wkłada w prace z nimi mnóstwo czasu, pasji, a to odbija się pozytywnie na dalszym życiu z taki futrzakiem.

Ania i Etna