» Bajka 3,5 miesiąca

Dodano: 3 sierpnia 2017 roku, by Justyna Wydra

Takuna I’M YOUR DREAM rodowód (kliknij)

Bajka urodziła się jako drugie szczenię w miocie i od razu zachwyciło mnie jej umaszczenie. Zakochałam się w tej małej czarnej kulce ? Miłą niespodzianką jest dla mnie to, że tak jak moja ukochana Snowy[*] Bajka ma jedno oko dwukolorowe, a drugie niebieskie. 

Zobaczcie sesję Bajki zrobioną przez Gosię Rogaczewską 🙂 

Imię Bajce nadała nasza dwuletnia córeczka. Nasza czarnulka zapowiada się na śliczną suczkę, po rodzicach odziedziczyła piękną, smukłą budowę i chęć do pracy. Jest przyjacielska, wesoła, ale jak na swój wiek wyjątkowo rozważna. Trochę niezależna jak na husky przystało. Chętnie uczy się sztuczek. Była z nami w ramach socjalizacji na zajęciach edukacyjnych z psami w Domu Opieki oraz towarzysko na wystawie (jest jeszcze za młoda na ringi) tymczasem codziennie chodzi ze mną do stajni do koni, uczy się posłuszeństwa i cieszy się fajnym psim dzieciństwem ? . Na bieganie będzie miała czas gdy dorośnie. 

W rodowodzie Bajki znajdziemy tak cenione przydomki jak: Snowshade z Rosji, Liubov z Francji, Aniscar z USA, Jo-Kar’s z USA, Sno-Magic z USA, North Wapiti z Kanady, Wolf Point z Rumunii, Winterfrost z Hiszpanii w tym: psy, które ukończyły największy wyścig na świecie Inditarod, Zwycięzca Świata, Championy różnych krajów m.in. Litwy, USA, Rosji, Polski, Hiszpanii, Ameryki, zwycięzcy wystaw specjalistycznych.