» Bajka II

Dodano: 3 sierpnia 2017 roku, by Justyna Wydra

 

Takuna I’M YOUR DREAM

ur. 15-04-2017

rodowód (kliknij)

Bajka urodziła się jako drugie szczenię w miocie i od razu zachwyciło mnie jej umaszczenie. Zakochałam się w tej małej czarnej kulce 🙂 Miłą niespodzianką jest dla mnie to, że tak jak moja ukochana Snowy[*] Bajka ma jedno oko dwukolorowe, a drugie niebieskie. 

Imię Bajce nadała nasza dwuletnia córeczka. Nasza czarnulka  po rodzicach odziedziczyła piękną, smukłą budowę i chęć do pracy. Jest przyjacielska, wesoła i wrażliwa. Trochę niezależna jak na husky przystało, ale karna i chętna do pracy. Chętnie pokazuje sztuczki. Lubi pracować z ludźmi. Bierze udział w zajęciach z dogoterapii i edukacyjnych w przedszkolach, szkołach i domach seniora.

Bajka ma m.in. tytuł Najlepszego Szczenięcia w Rasie od sędziego z Włoch, Zwycięzcy Młodzieży i Najlepszego Juniora w Rasie, rozpoczęła Młodzieżowy Championat Polski, Zwycięstwo i BOS, oraz CAC – rozpoczęła dorosły Championat Polski. Jest wolna od dziedzicznych chorób oczu i stawów. 

W rodowodzie Bajki znajdziemy tak cenione przydomki jak: Snowshade z Rosji, Liubov z Francji, Aniscar z USA, Jo-Kar’s z USA, Sno-Magic z USA, North Wapiti z Kanady, Wolf Point z Rumunii, Winterfrost z Hiszpanii w tym: psy, które ukończyły największy wyścig na świecie Inditarod, Zwycięzca Świata, Championy różnych krajów m.in. Litwy, USA, Rosji, Polski, Hiszpanii, Ameryki, zwycięzcy wystaw specjalistycznych.