» I Mikołajkowy Wyścig Psich Zaprzęgów

Dodano: 7 grudnia 2015 roku, by Justyna Wydra

Za nami I Mikołajkowy Wyścig Psich Zaprzęgów – było świetnie, atmosfera fantastyczna, maszerzy i psy w Mikołajkowych przebraniach 🙂 Trasa miała 5 km, była bardzo ciekawa i trudna, ale doskonale oznaczona. Zabawa była wspaniała.

runow basia1

fot. Basia Winiarska


Mój zaprzęg w składzie: Panda z Balto (debiut Baltuśka) + Billy z April zajął 1 miejsce w klasie C1 i był najszybszym zaprzęgiem w ogólnej klasyfikacji C (3-4 psy). W klasie CCM 4 miejsce zajął Adam z Journeyem (Takuna Sylwester), a w klasie D1 2 miejsce zajęła Dominika z Szamanem (Takuna Szaman) i malamutką Daisy Z Klanu Wydry. Na wyścigach towarzysko była z nami Dakotka oraz Takuna Nanook z właścicielkami i 4-miesięczna Takuna D’Viki – przyszła mistrzyni 🙂 – ze swoją panią i panem.
I Mikołajkowy Wyścig Psich Zaprzęgów to był nasz debiut organizatorski. Dodatkową atrakcją były konkursy na najlepsze Mikołajkowe przebranie i dla najszybszego alaskan malamuta na wyścigu ufundowane przez hodowlę Z Klanu Wydry. Pomiarem czasu zajmował się Michał z Osą – to też był udany debiut 🙂 Wielkie podziękowania dla wszystkich, którzy nam pomagali, dla fotografów za zdjęcia i dla wszystkich obecnych na wyścigu za miło spędzony czas, a największe dla moich rodziców za całokształt. Dochód z opłat startowych wesprze działania pomagającej dzieciom Fundacji Alaska.

Oficjalna strona wyścigu: https://www.facebook.com/events/1089514364395186/

Więcej zdjęć będzie niedługo w galerii.

runow gosia2

fot. Gosia Rogaczewska