» marzec 2019

Dodano: 11 września 2019 roku, by Justyna Wydra

Wyścigi psich zaprzęgów w Lubieszowie a tam w klasie C z Gosią wystartował nasz Billy i Balto, a w klasie bike z Mirkiem – Togo. Dziękuję rodzicom i przyjaciołom za opiekę nad moimi chłopakami i gratuluję wyników ! 🙂

Odwiedziny Demona, czyli taty naszej Bajki, Czarodzieja i Całej Mojej :))) 

Wystawa krajowa w Pruszkowie i sukcesy naszych owczarków szetlandzkich. Takuna Baby Blue zdobyła lokatę 1, złoty medal, ocenę doskonałą, Zwycięstwo Rasy (Best Of Breed)! Jej mama Lovesome Nemezis w swojej klasie wygrała lokatę 1 i ocenę doskonałą. Sędzia Joanna Adamowska. Dziękujemy 🙂

Dzień Kobiet w Klanie Wydry <3 i jak co roku świetna zabawa, ognisko, kwiaty, treningi :))))) 

Sesja by Weronika 🙂 

Pierwsze urodziny Całej Mojej i Czarodzieja <3

Wystawa międzynarodowa w Nadarzynie i duży sukces suczki z naszej hodowli: Takuna Lucky Red Star w mocnej stawce miejsce 1, złoty medal, ocena doskonała, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, nominacja na prestiżową wystawę CRUFTS. 

Debiut shiby inu Fumi , miejsce 1, ocena wybitnie obiecująca i tytuł Najlepszego Młodszego Szczenięcia w Rasie.

Kolejny wielki sukces naszej łajki jakuckiej Borysa (Winter Is Coming) importowanego z Rosji. W największej jak dotąd stawce łajek jakuckich wygrał swoją klasę, a następnie porównanie. Otrzymał miejsce 1, ocenę doskonałą, złoty medal, wniosek na Championa, Zwycięstwo Rasy (Best Of Breed), a na finałach wygrał 1 miejsce uzyskując tytuł NAJPIĘKNIEJSZEGO PSA RAS NIEUZNANYCH ! :))) 

Dodatkowo podczas wystawy prowadziliśmy stoisko informacyjne, na którym promowaliśmy Związek Kynologiczny w Polsce, można było poznać nasze psy, porozmawiać o rasach, wychowaniu, hodowli i wiele więcej.