» Miot Noworoczny

Dodano: 6 marca 2016 roku, by Justyna Wydra

1. stycznia nasza championka Takuna MISJA urodziła osiem zdrowych, silnych szczeniąt 🙂 Wszystkie maluszki zamieszkały już ze swoimi nowymi rodzinami.

Takuna NEW YEAR, który urodził się jako pierwszy o 2. w nocy został przez nowych właścicieli nazwany Mietek i zamieszkał w domu, w którym jest już suczka z naszej hodowli Anandani. Przeczytajcie referencje od Gosi (kliknij).

Właścicielka Lenki – Takuna NEW HOPE – o swojej suni: „

To prawdziwy wulkan energii, do tego na prawdę jestem w szoku, że jest tak strasznie pojetna. Zna już komendy siad, waruj, stój, obrót i świetnie reaguje na przywołanie! Byliśmy z nią wczoraj u mojej przyjaciółki, która mieszka w centrum. Na rękach oczywiście Emotikon wink tramwaje, karetki, duży ruch samochodowy, nic nie robi na niej wrażenia :))))) Wszędzie wpada jak do siebie”

Teraz Wilczek 🙂 Spełnione marzenie Natalii.

Ozzy (Takuna NEW LEADER) zamieszkał w Poznaniu. Jeśli mam być szczera to myślałam, że szczeniak będzie wielkim rozrabiakom, nie słuchającym nikogo i będę miała ogromne trudności aby czegokolwiek go nauczyć. Okazało się jednak zupełnie inaczej. Psiak szybko nauczył się korzystać ze swojej klatki w której śpi, reaguje na „fe” i „zostaw”. Grzecznie czeka na swój posiłek i komendę „spokój” „czekaj” „siad”. Korzysta też z „gazetki”.” Więcej TU

Boski Boss 🙂 mieszka u Ani w Olsztynie. „Boss zmienia każdego dnia moje życie o 180 stopni. Uczy mnie cierpliwości, a nawet rezygnacji z starych przyzwyczajeń, bo cały czas poświęcam Jemu. Moje oczko w głowie”. Czytaj całość (klik).

Takuna NEW NUKKA, która natychmiast podbiła serca swoich nowych właścicieli zamieszkała w Krakowie i ma do towarzystwa dorosłą suczkę retrieverkę.

Jerry (Takuna NEW ADVENTURE) dołączył do rodziny Basi i Roberta, którzy byli u nas w odwiedzinach, poznali nasze psy, potem uczestniczyli w Mikołajkowym Wyścigu Psich Zaprzęgów, który organizowaliśmy. Dziś o swoim nowym piesku piszą tak: „Jerry jest najlepszy! Widać, że Takuna 🙂 Baaardzo bystry, lubi ćwiczyć z klikerem, jak tylko słyszy grzechot urządzonka to już kombinuje:P (…)”

Nasz czarny rodzynek z miotu – Takuna NEW DREAM – którego w Sylwestra „wykrakała” Ola 😉 zamieszkał z nią, jej rodziną i psim stadem. Teraz jest rezydentem szkoły dla psów SoDog i w przyszłości pokaże wszystkim, że husky jest co najmniej tak samo zdolny w psich sportach jak border collie.

Wszystkim nowym właścicielom Takun mocno kibicujemy i życzymy samych sukcesów szkoleniowych, sportowych i wystawowych 🙂