Największą radością jest dla mnie, gdy Takuny mają fajnych właścicieli, z którymi mogą rozwijać się, mieć świetne życie i którzy utrzymują z nami miły kontakt. Ten dział jest poświęcony urodzonym u nas psom 🙂 Poznacie tu nasze niektóre Gwiazdy 🙂 Osoby, które chciałyby pochwalić się swoją Takuną w tym dziale proszę o kontakt . Dział będzie regularnie aktualizowany.

 

Takuna AMBICJA „Iris”

 Nasza gwiazda ringów i pierwsza Interchampionka. Jej osiągnięcia wystawowe to m.in. Mł. Champion Polski, Mł. Champion Węgier, Mł. Champion Słowacji, Mł. Champion Estonii, Grand Prix Hungary Junior Winner 2011, Najlepszy Junior w Rasie (Olsztyn 2011), CAJC , Zwycięzca Rasy (BOB) i II Zwycięzca Grupy V (CACIB Kosice 2011), CAC i Res.CACIB (CACIB Białystok 2012), 6 x Najlepsze Szczenię w Rasie ,  BEST IN SHOW PUPPY FEMALE (CACIB Bratysława 2011), IV Najlepsze Szczenię Wystawy (Rzeszów 2011), III Najlepsze Szczenię Wystawy (Kekava 2011), IV Najlepsze Szczenię Wystawy (Płock 2011). Właścicielem Ammy jest Piotr O.

Takuna DAKOTA 

Dakota brała udział w wyścigach psich zaprzęgów m.in. 2 x w Mistrzostwach Polski w Szamotułach, Pucharze Świata w Wieliszewie , w Runowie, w Witowie, Minikowie, zdobyła I miejsce w biegach licencyjnych.  Posiada licencję Psa Użytkowego. Dakota pracuje jako pies dogoterapeuta. Jest przebadana i wolna od chorób dziedzicznych oczu oraz dysplazji stawów biodrowych. Wystąpiła w nagraniu z Sylwestrem Wardęgą i Reżyserem Życia. Niewątpliwie jednym z większych sukcesów Dakoty jest zdobycie na największej Europejskiej Wystawie Psów Rasowych w 2018 roku w mocnej stawce lokaty 1, oceny doskonałej, złotego medalu i wniosku CAC  u sędziego z Finlandii. Zdobyła również wniosek CAC na wystawie krajowej oraz tytuł Zwycięzcy Młodzieży i Najlepszego Szczenięcia w Rasie.  

Takuna MUFASA „Demon” 

Mufasa jest Championem Polski, Championem Litwy, zdobył też 3 x złote medale i oceny doskonałe oraz wnioski CAC i Najlepsze Młodsze Szczenię w Rasie w 2012 roku. Na co dzień pracuje w zaprzęgu i mieszka w hodowli Husky z Grodu Halszki. Bierze udział w wyścigach psich zaprzęgów w kategorii psie zaprzęgi oraz canicross. 

Takuna CAŁY TWÓJ „Paco”

Paco razem ze swoimi właścicielami trenuje agility i biega w psim zaprzęgu. 

Takuna MISJA 

Pierwsza urodzona u mnie biała sunia husky. Wystąpiła w teledysku HEARTBEAT wokalistki MARGARET. Pracuje w dogoterapii. Biega w zaprzęgu, startowała m.in. w Mistrzostwach Polski i w wyścigach psich zaprzęgów w Witowie. Złota medalistka wystaw. Multichampion, rozp. Interchampionat, Champion Mołdawii, Granchampion Mołdawii, Champion Bułgarii, Champion Basarabii, 2 x CAC, CACIB, Res. CACIB, Zwycięzca Rasy (BOB) , 2x Najlepsze Młodsze Szczenię w Rasie. W wieku 7 lat wzięła udział w zawodach HARD DOG RACE 2019. Jest przebadana i wolna od chorób dziedzicznych oczu oraz dysplazji. Ma cudowny charakter. Każdy kto ją poznaje od razu się zakochuje 🙂 

Takuna CZARODZIEJ „Egon”

Czarodziej to nasz pierwszy samiec o umaszczeniu agouti. Pracuje w zaprzęgu, często na pozycji lidera, ale równie dobrze biega w bikejoringu , przy hulajce oraz w canicrossie. Ukończył kilka wyścigów psich zaprzęgów, m.in. Mistrzostwa w Szamotułach , Szczekowyje w Buku oraz w Minikowie. Uczestniczył w biegu z przeszkodami Hard Dog Race 2019. Jest przebadany i wolny od dysplazji (HD A, ED 00) oraz wrodzonych chorób oczu. Egon zdobył tytuł II Najpiękniejszej Pary Wystawy w Minikowie (w parze ze swoją siostrą Całą Moją) i dwa wnioski CAC, ma Championat Polski na ukończeniu, niestety covid pokrzyżował nas wystawowe plany. 

Takuna LOVESOME BLUE DREAM „Majlo” 

Owczarek szetlandzki Majlo trenuje agility i sztuczki oraz ma duże osiągnięcia wystawowe. Jest Młodzieżowym Championem Polski, Championem Polski, ma 2 x tytuł Najlepszy Junior w Rasie, III Najlepszy Junior Wystawy, 2 x Najlepszy Dorosły Pies w Rasie, BOS, Res. CACIB, CACIB i nominacja na prestiżową wystawę CRUFTS (Katowice 2018) !!! 

 

CDN