» listopad 2018

Dodano: 5 stycznia 2019 roku, by Justyna Wydra

CDN

» Wystawa Europejska EDS 2018

Dodano: 5 stycznia 2019 roku, by Justyna Wydra

Wystawa Europejska EDS 2018 to największa i najbardziej prestiżowa wystawa w Europie.

To właśnie tam suczki urodzone w mojej hodowli osiągnęły fantastyczne sukcesy.

Takuna Cała Moja w klasie szczeniąt wygrała w bardzo mocnej międzynarodowej stawce , zdobyła 1 miejsce, ocenę wybitnie obiecującą i tytuł EUROPEAN FUTURE 2018 !!!!!!! 

Takuna Dakota w klasie użytkowej również wygrała w mocnej stawce zdobywając 1 miejsce, medal złoty, ocenę doskonałą i wniosek na Championa (CAC) !!!!!!! 

Jako hodowcę i „mamę” 🙂 tych dwóch suczek duma mnie rozpiera! Taki sukces cieszy ogromnie tym bardziej, że Dakota i Goya konkurowały z ładnymi sukami prezentowanymi przez hodowców i profesjonalnych handlerów. Miło, gdy wyhodowane przez siebie psy docenia międzynarodowy sędzia z Finlandii. 

» październik 2018

Dodano: 5 stycznia 2019 roku, by Justyna Wydra

W październiku byliśmy na zajęciach w Domu Seniora, w przedszkolu córki na pokazie talentów, robiliśmy treningi i zajęcia dla dzieci ze szkoły podstawowej i pojechaliśmy na największą wystawę w Europie, z której wróciliśmy z dwoma pierwszymi miejscami! To był niesamowity, bardzo intensywny miesiąc!

» wrzesień 2018

Dodano: 3 stycznia 2019 roku, by Justyna Wydra

Wrzesień to dla nas szalony rodzinny czas (=organizowane co roku potrójne urodziny :)))) i początek sezonu zaprzęgowego, treningi psów a po nich ogniska z kiełbaskami w Bazie lub  gdy lał deszcz… w indiańskim tipi 🙂 Wystawa w Warszawie, gdzie Bejbi zdobyła wniosek na championa i tytuł Najlepszej Suki w Rasie u znanej sędzi hodującej szetlandy, Bajka miejsce 1, złoty medal i wniosek na Championa, Lucky również miejsce 1, złoty medal i wniosek na Championa a Goya drugie miejsce w klasie szczeniąt , u sędziego zza granicy. Powrót Alokiego z Norwegii, który szybciutko znalazł nowy fajny dom w Polsce i tu spełnia się w sporcie, a niedługo również wróci na wystawowe ringi (w Norwegii wygrał kilka wystaw i rozpoczął Championat Norwegii). Próby pracy w Minikowie i super spędzony czas z przyjaciółmi. Wystawa w Minikowie, podczas której Goya z Egonem stanęli na podium uzyskując tytuł II Najpiękniejszej Pary Wystawy oraz 1 i 2 miejsce w klasie szczeniąt (podziękowania dla Mirka za ich wystawienie). Bajka spełniła wymagania na certyfikat Psa Użytkowego. Pauli rósł brzuch… oj, działo się!

» ŚWięta

Dodano: 25 grudnia 2018 roku, by Justyna Wydra

Zdrowia, radości i spokoju nie tylko w Święta :)))) Wam życzę! 

…a po Świętach obiecuję nadrobić zaległości na stronie 😉

» sierpień 2018

Dodano: 27 listopada 2018 roku, by Justyna Wydra

Kilka sierpniowych ujęć naszych psów…

Letni rozruch i trening w Szkole Maszerskiej Alaska

Wakacje u Marty i Grzegorza 🙂 

Kolejne udane wystawy i pierwsze lokaty Bajki i Goyi tym razem na wystawach międzynarodowych w Sopocie. 

Odwiedziny Izy i ćwiczenia z husky Takuna Dragonem i łajkami jakuckimi Z Klanu Wydry

 

» Dom Seniora lipiec 2018

Dodano: 27 listopada 2018 roku, by Justyna Wydra

Kolejne miłe zajęcia za nami … psy dają radość, motywują do ćwiczeń. To dla nas i dla pacjentów ważne zajęcia, dające dużo uśmiechu, satysfakcji i refleksji… tym razem na zajęciach spotkaliśmy też alpaki. #fundacjaalaska 

» lipiec 2018

Dodano: 27 listopada 2018 roku, by Justyna Wydra

Letnie spotkania i psie zabawy  🙂

» CAC Warszawa 2018 lipiec

Dodano: 27 listopada 2018 roku, by Justyna Wydra

Bajka zdobyła lokatę 1, ocenę doskonałą, złoty medal, tytuł Najlepszej Suki w Rasie, BOS (Zwycięzcę Płci), CAC (wniosek na Championa Polski). Goya w klasie szczeniąt wygrała 1 miejsce z drugą sunią, dostała ocenę wybitnie obiecującą, potem w porównaniu wygrała ze swoim bratem Takuna Co Ty Na To, który rownież miał pierwsze miejsce w klasie szczeniąt samców. Goya zdobyła tytuł Najlepsze Młodsze Szczenię w Rasie. Łajka jakucka Sasza (Inner Space import Rosja) zdobyła lokatę 1, ocenę doskonałą, złoty medal, wniosek CAC na Championa, Zwycięstwo Rasy (BOB) i ukończyła dorosły Championat Polski. Owczarek szetlandzki Takuna BABY BLUE tym razem zajęła miejsce 2 z oceną doskonałą. Malamuty naszej rodziny również zaszalały i wygrały wnioski CAC i Zwycięstwo Rasy. To była bardzo miła wystawa. Dziękuję sędziom za oceny a przyjaciołom za super spędzony czas :))))

» lipiec 2018

Dodano: 27 listopada 2018 roku, by Justyna Wydra

Lipiec był dla nas szalonym miesiącem… dużo pracy, gości, zajęć edukacyjnych, ślub, kolejne wygrane wystawy, treningi w chłodniejsze dni, spacery, wyjazdy, nowe znajomości… 🙂 działo się.

» Wiosna / lato 2019

Dodano: 15 listopada 2018 roku, by Justyna Wydra
 
Wiosną/latem 2019 planuję miot pinto po Championce April (My Prima Aprilis Eskimo River).
Rodzice szczeniąt to zwycięzcy wystaw, championy Polski, psy zdrowe, wolne od genetycznych chorób oczu i stawów, pracujące w zaprzęgu, mające miłe charaktery. 
Miłośników białasków i łaciatków zapraszam do kontaktu. Zaczynam przyjmować rezerwacje na ten miot.  W galerii nasze szczęśliwe psy, szczenięta z naszej hodowli z miotu pinto z 2016 roku oraz przyszli rodzice miotu. 

» Wystawa w Nowym Dworze Maz. lipiec 2018

Dodano: 7 listopada 2018 roku, by Justyna Wydra

Łajka jakucka Sasza po przerwie wróciła na ring i w pięknym stylu ukończyła Championat Polski zdobywając ocenę doskonałą, złoty medal, CAC i Zwycięstwo Rasy.

Takuna Cała Moja w klasie szczeniąt wygrała miejsce 1, ocenę wybitnie obiecującą a następnie w porównaniu zdobyła tytuł Najlepszego Szczenięcia w Rasie.

 Takuna Co Ty Na To ,  w klasie szczeniąt samcach zdobył lokatę 1 i ocenę wybitnie obiecującą. 

Takuna Im Your Dream zdobyła medal złoty, lokatę 1, ocenę doskonałą, wniosek na championa CAC, tytuł Zwycięzcy Płci BOS. Rozpoczęła Championat Polski. 

Dziękujemy pani sędzi.