» Magda i Michał – właściciele Nukki

Dodano: 15 marca 2017 roku, by Justyna Wydra

27.02.2017 minął rok od kiedy przywitaliśmy w domu małą futrzastą kulkę, rudziocha o imieniu Takuna New Nukka. Na początku obawialiśmy się jak to będzie… ale szczeniak był obłędnie słodki i zaraz skradł nasze serca 😉. Jak na szczeniaka przystało była żywiołowa i pomysłowa, zdaje się pasować tutaj powiedzenie „jak nie drzwiami to oknem”. Nasza Nukka przez ten rok dała się poznać jako suczka bardzo zrównoważona, komunikatywna o przeuroczym charakterze i skupiona na człowieku…. no i innych psach 😉. Lubiąca próbować nowe rzeczy: od jedzenia począwszy a skończywszy na naśladowaniu naszego drugiego rudziocha – retrievera w aportowaniu aż do ćwiczenia agility. Nukka z gracją biega po torze, pokonując napotkane przeszkody:)). Sprawdza się wyśmienicie również w tropieniu użytkowym, które to zaczęliśmy trenować. 
Nic nie przebije jednak biegania – w końcu to haszczak… dzięki Justynie Nukkuś miała możliwość biec w zaprzęgu zorganizowanym z okazji dnia kobiet i byliśmy z niej mega dumni 🙂.
Jest naszym wymarzonym haszczakiem, który przerósł nasze najśmielsze oczekiwania i świetnie wpasował się w dynamikę naszej rodzinki 😉. Dziękujemy Justyna!!!