» Atak

Dodano: 25 marca 2018 roku, by Justyna Wydra

„Takuna Winter Attack. Justyna, pięknie dziękuję Ci za wymarzonego szczeniaka. Wyrósł na dużego, silnego, pięknego i mądrego psa. Z niecierpliwością oczekujemy także kolejnej Takunki w naszym stadzie 

» Marta i Grzegorz – właściciele Yukona

Dodano: 5 marca 2018 roku, by Justyna Wydra

Cześć Justyna. Nasz Yukon wyrósł na pięknego psa ze świetną psychiką. Psotnik niesamowity i pełen energii. Jest niesamowity i niezmordowany. Przesyłam kilka fotek. No i dzięki! Pzdr!

» Boss

Dodano: 28 lutego 2018 roku, by Justyna Wydra

Dostałam taką wiadomość:

„Boże to już 2 lata jak jesteśmy razem 
Zmiana życia o 180 stopni. Czy warto? Warto, dla takiej przyjaźni i miłości warto. Justyna Wydra dziękuję za super Przyjaciela 

Zobaczcie Anię i Bossa dwa lata temu i teraz 🙂

» film o Takunach

Dodano: 16 stycznia 2018 roku, by Justyna Wydra

…trenujemy, działamy, pomagamy… bo to nasza pasja 🙂  Zobaczcie jak wygląda nasze życie z psami.

YouTube Preview Image

» fizjoterapia i dogoterapia

Dodano: 7 grudnia 2017 roku, by Justyna Wydra

Takuna Avatar gość specjalny Poranka w TVP3 Lublin ze swoją właścicielką Karoliną. Avatar razem z drugą suczką z naszej hodowli Milką są psimi terapeutami i pracują w Reha Fun.
https://lublin.tvp.pl/35116925/7-grudnia-2017  00:35:34

» Kasia i Krzysiek – właściciele Salmy

Dodano: 19 października 2017 roku, by Justyna Wydra

„Justynko, dziękujemy za cudowną Salmę I’m Hope! To sunia z charakterem, indywidualistka, która chadza swoimi drogami, zrównoważona i mądra…. a jednocześnie pełna energii, kochana i przesłodka. Każdego dnia uczy nas nowych rzeczy i zadziwia!

[ czytaj więcej … » ]

» Leila o Orionie i Energii

Dodano: 7 lipca 2017 roku, by Justyna Wydra

Największą radością i satysfakcją nie są dla mnie medale z wystaw czy pierwsze miejsca na zawodach tylko takie maile od właścicieli Takun 🙂 Leila kupiła ode mnie szczeniaczka po Pandzie, a kilka miesięcy później szukała drugiego psa do towarzystwa dla siebie i Oriona. Ogromnym zbiegiem okoliczności akurat zgłosił się do mnie Artur, właściciel Takuny Energii, że z przyczyn osobistych musi znaleźć jej kochający nowy dom. Od razu zadzwoniłam do Leili. Tydzień później Energia pojechała z Warszawy do nowego domu nad morzem i kolegi husky Oriona. Lubię takie happy and’y 🙂

Kochana!

Minął prawie rok (bez kilku dni) odkąd Orion odbył podróż z Kołbieli do Gdańska. Od tej pory ciągle gdzieś nas nosi, może nie są to odległe podróże, ale środki lokomocji są wpisane w jego życiorys. 
Jest wspaniałym Kompanem Wędrówek, Wesołym Psotnikiem, Słodkim Przytulaskiem, Małym Bączkiem i Ślepunem ( bo ma te kolorowe ślepia takie nietypowe). Jestem przekonana, że był mi przeznaczony – już na pierwszym zdjęciu szczeniaków wiedziałam, że to On 🙂 W ogóle, droga Justyno, czasem sobie myślę, że naszej znajomości towarzyszą znamiona Przeznaczenia 😉
Adopcja Eni to już w ogóle magia 😉 Wyszło na to, że w ciągu roku zyskałam dwa wspaniałe psy, chętne do pracy, inteligentne i bystre, zrównoważone i bardzo kochane. Dzięki nim czuję się sobą, ćwiczę  Zen 😉 i mam wiecznie przemoczone buty 🙂 
Dziękuję Ci za zaufanie. 
Leila.”

19702167_1566252893406093_5516482619823154279_n

Na zdjęciu Orion i Eni z mamą Leili.

» Edyta, Wiktor, Maks i Mikołaj – rodzina Kenaia

Dodano: 28 czerwca 2017 roku, by Justyna Wydra

Myśl o posiadaniu jakiegoś psiaka towarzyszyła naszej rodzinie już od długiego czasu. Bo a to Edyta, a to któreś z dzieciaków coraz częściej zagadywało, że fajnie było by mieć jakiegoś psiego czworonoga. Mieliśmy jednak świadomość, że z racji częstych rodzinnych, wspólnych wyjazdów pies musiałby pozostawać w domu sam. Sytuacja zmieniła się gdy nasz starszy syn Mikołaj zaczął chodzić własnymi ścieżkami i nie chce już tak często wyjeżdżać z mamusią i tatusiem , w związku z tym, na zmianę ktoś zawsze będzie mógł zostać z psem. Decyzja o tym, że będzie to Husky zapadła jednogłośnie, wszyscy chcieli takiego psa i już.

Na zdjęciach wyżej Kenai w hodowli 
 [ czytaj więcej ... » ]

» Miot I’M Panda x Demon 7 tygodni

Dodano: 19 czerwca 2017 roku, by Justyna Wydra

Z dumą pokazuję moje najmłodsze Takuny w wieku 7. tygodni 
filmy, zdjęcia i montaż  Elżbieta Wydra  dziękuję 

YouTube Preview Image

» Ewa – właścicielka Mugena

Dodano: 14 kwietnia 2017 roku, by Justyna Wydra

Justyna, dziękujemy za cudownego towarzysza  Mugen (Takuna Beautiful Red Star) ma już prawie 9 miesięcy i wyrósł na świetnego psa – ma naprawdę wspaniały charakter i dzielnie mi towarzyszy podczas biegania  Ewa

17796861_1506102822757637_8786918478522000309_n

» Anastazja i Marcin – właściciele Nukiego

Dodano: 12 kwietnia 2017 roku, by Justyna Wydra

Hodowla Takuna została mi polecona przez znajomą, która zajmuje się psami zaprzęgowymi. Chciałem mieć zdrowego i szczęśliwego psiaka, a właśnie takie zobaczyłem u Justyny.
Po rozmowie z Justyną decyzja zapadła i było wielkie oczekiwanie na szczeniaczka. Regularnie dostawałem zdjęcia pieska, którego wybrałem z miotu. Uczestniczyłem w wyborze jego imienia rodowodowego (Takuna WINTER GHOST, w domu NUKI). Otrzymywałem informacje jak się rozwija i socjalizuje.

W końcu nadszedł ten dzien. 810 km do pokonania w obie strony ale sie udało i maluch szczęśliwie dojechał do nowego domku.

Dom bez psa jest smutny. Od momentu kiedy to mała szara Kulka pojawiła się u nas wywrócił nasze życie do góry nogami. Spokojnie, w tym najlepszym możliwym sensie Teraz nasz dom jest kompletny. Zamieszkało w nim psie dziecko, które pewnego dnia będzie naszym najlepszym przyjacielem. Dziękujemy Justynko za tego kochanego urwisa 🙂

Anastazja i Marcin

» Magda i Michał – właściciele Nukki

Dodano: 15 marca 2017 roku, by Justyna Wydra

27.02.2017 minął rok od kiedy przywitaliśmy w domu małą futrzastą kulkę, rudziocha o imieniu Takuna New Nukka. Na początku obawialiśmy się jak to będzie… ale szczeniak był obłędnie słodki i zaraz skradł nasze serca 😉. Jak na szczeniaka przystało była żywiołowa i pomysłowa, zdaje się pasować tutaj powiedzenie „jak nie drzwiami to oknem”. Nasza Nukka przez ten rok dała się poznać jako suczka bardzo zrównoważona, komunikatywna o przeuroczym charakterze i skupiona na człowieku…. no i innych psach 😉. Lubiąca próbować nowe rzeczy: od jedzenia począwszy a skończywszy na naśladowaniu naszego drugiego rudziocha – retrievera w aportowaniu aż do ćwiczenia agility. Nukka z gracją biega po torze, pokonując napotkane przeszkody:)). Sprawdza się wyśmienicie również w tropieniu użytkowym, które to zaczęliśmy trenować. 
Nic nie przebije jednak biegania – w końcu to haszczak… dzięki Justynie Nukkuś miała możliwość biec w zaprzęgu zorganizowanym z okazji dnia kobiet i byliśmy z niej mega dumni 🙂.
Jest naszym wymarzonym haszczakiem, który przerósł nasze najśmielsze oczekiwania i świetnie wpasował się w dynamikę naszej rodzinki 😉. Dziękujemy Justyna!!!