» Snowy [*]

Dodano: 1 marca 2011 roku, by Justyna Wydra

 

czb

Bójka Haiditarod

ur. 25.02.2006 r – 23.06.2015 r :(((

Snowy była spełnieniem mojego marzenia o białym siberianie. Nie planowałam nowego psa, ale gdy ją zobaczyłam – wpadłam po uszy i pojechałam po nią do Krakowa 🙂 Była wielkim łobuziakiem, rządziła swoimi braćmi, miała własne zdanie i dużą osobowość. Taką sunię chciałam.

Snowy z wiekiem bardzo dojrzała, miała wyjątkowe usposobienie. Z zachowania bardziej przypominała… owczarka. Gdy sytuacja tego wymagała potrafiła stanąć w mojej obronie. Była bardzo czuła, wrażliwa i kochająca. Fantastycznie sprawdzała się w dogoterapii – była ulubienicą dziewczynek…..

Na co dzień spokojna, całkowicie bezproblemowa, łagodna szefowa psiego stada. W zaprzęgu pokazywała swoją ”drugą twarz”: dawała z siebie wszystko, była bardzo szybka, wytrzymała, fantastycznie reagowała na komendy i gesty. Potrafiła poprowadzić zaprzęg po najcięższych trasach, a także… zawrócić go bez mojej pomocy, jeśli była taka potrzeba.

To wolny duch, „Biała Dama”, o bardzo mądrym spojrzeniu, lojalna i samodzielna. Zajmuje wyjątkowe miejsce w moim sercu.

Zawsze będzie je zajmowała… Odeszła w moim ramionach, spokojna i machając ogonem… 🙁 Strasznie za nią tęsknię :((((((((((( Nasza kochana Snowy…..

19-20