» Wystawa w Warszawie 12.09.2015

Dodano: 15 września 2015 roku, by Justyna Wydra

Wyniki na tej wystawie zaskoczyły wielu… Byłam na różnych wystawach, sporo widziałam, ale to, co działo się na ringu szpiców w Warszawie było smutne, po prostu smutne 🙁 Sędzia, który myli rasy psów, jest arogancki, wymyśla psom ”wady”, których one nie mają, a wyborów dokonuje po konsultacji z inną osobą (pan widoczny na niektórych zdjęciach – mąż sędzi, który również jest sędzią kynologicznym) nie powinien sędziować. Szkoda naszego czasu, nerwów i pieniędzy. Nikomu tych sędziów nie polecam i współczuję tym, którzy przygodę z wystawami rozpoczynają trafiając na takiego sędziego… My jesteśmy dumni z naszych psów. Do tego sędziego już nigdy nie pojedziemy i nikomu tej pani nie polecamy. Sędziowała Sanja Vretenicic.

Nasza sunia April (My Prima Aprilis Eskimo River) zajęła drugie miejsce w klasie otwartej, a champion Polski Szumi (Exception Of Aqua Ice importowany z Francji)  był trzeci w klasie championów. Drugie miejsce w klasie championów zajął interchampion Żuczek (Snowmist Ontario Treasure) – ojciec naszych zeszłorocznych szczeniąt – gratulacje dla Kasi i Eweliny. 

Dziękujemy rodzinie i przyjaciołom za miłe towarzystwo i zabawę mimo kiepskiej pogody 🙂 a mojemu tacie dziękuję za handling. 

Po wystawie zrelaksowaliśmy się… na treningu 🙂

13 (10)