» Lublin CACIB 2018 grudzień

Dodano: 20 lutego 2019 roku, by Justyna Wydra

Wystawa międzynarodowa w Lublinie to kolejny ogromny sukces naszej łajki jakuckiej Borysa , który znów wziął Zwycięstwo Rasy, pokonując łajki z Polski i zza granicy.

To był też wielki sukces młodziutkiej Goyi, która w wieku 9 miesięcy znów wygrała klasę młodzieży, otrzymała złoty medal, wniosek na Młodzieżowego Championa Polski, tytuł Najlepszego Juniora w Rasie oraz tytuł Najlepszej Suki w Rasie! 

Jej brat Egon dostał ocenę doskonałą i lokatę 2/3 w klasie młodzieży psów. 

Podziękowania za pomoc i zdjęcia dla Weroniki i Norberta oraz mojego taty 🙂

» CAC Nowy Dwór Mazowiecki grudzień 2018

Dodano: 11 lutego 2019 roku, by Justyna Wydra

Nasz gwiazda Goya jak zawsze wróciła ze złotym medalem i kolejnym wnioskiem na Młodzieżowego Championa Polski, Egon otrzymał ocenę doskonałą i lokatę 2, Jazz otrzymał ocenę doskonałą i lokatę 1, 

Nasza łajka jakucka Borys (WINTER IS COMING – import Rosja) otrzymał lokatę 1, złoty medal, wniosek na Młodzieżowego Championa Polski, Zwycięstwo Rasy (BOB). 

CDN

» Wystawa Europejska EDS 2018

Dodano: 5 stycznia 2019 roku, by Justyna Wydra

Wystawa Europejska EDS 2018 to największa i najbardziej prestiżowa wystawa w Europie.

To właśnie tam suczki urodzone w mojej hodowli osiągnęły fantastyczne sukcesy.

Takuna Cała Moja w klasie szczeniąt wygrała w bardzo mocnej międzynarodowej stawce , zdobyła 1 miejsce, ocenę wybitnie obiecującą i tytuł EUROPEAN FUTURE 2018 !!!!!!! 

Takuna Dakota w klasie użytkowej również wygrała w mocnej stawce zdobywając 1 miejsce, medal złoty, ocenę doskonałą i wniosek na Championa (CAC) !!!!!!! 

Jako hodowcę i „mamę” 🙂 tych dwóch suczek duma mnie rozpiera! Taki sukces cieszy ogromnie tym bardziej, że Dakota i Goya konkurowały z ładnymi sukami prezentowanymi przez hodowców i profesjonalnych handlerów. Miło, gdy wyhodowane przez siebie psy docenia międzynarodowy sędzia z Finlandii. 

» CAC Minikowo

Dodano: 5 stycznia 2019 roku, by Justyna Wydra

Takuna Czarodziej ocena wybitnie obiecująca , lok 1

Takuna Cała Moja ocena wybitnie obiecująca, lok 2/3 

Sędzia: Gizela Makarewicz

Podziękowania dla Mirka za wystawienie agutków 🙂

Takuna Cała Moja i Takuna Czarodziej II Najpiękniejsza Para Wystawy 🙂 !!!

» CAC Warszawa (niedziela)

Dodano: 5 stycznia 2019 roku, by Justyna Wydra

Takuna BABY BLUE (blue merle) lokata 1, ocena doskonała, Zwycięzca Młodzieży, BOS, Najlepsza Suka w Rasie.

Takuna DAFNE (tricolor) ocena wybitnie obiecująca, lokata 1, Najlepsze Szczenię w Rasie

Sędzia: 

Takuna Cała Moja ocena wybitnie obiecująca, lokata 2

Takuna Im Your Dream ocena doskonała , lokata 1 , CAC , rozpoczęła Championat Polski

Lucky Takuna Siberians ocena doskonała, lokata 1 , CAC 

Sędzia: 

» CAC Warszawa (sobota)

Dodano: 5 stycznia 2019 roku, by Justyna Wydra

Takuna Cała Moja ocena wybitnie obiecująca, lokata 1, Najlepsze Szczenię w Rasie

Takuna Co Ty Na To ocena wybitnie obiecująca, lokata 1

Takuna Im Your Dream – ocena doskonała , lokata 2

Takuna New Dream – ocena doskonała, lokata 1

sędzia: 

Podziękowanie dla Oli i jej mamy za towarzystwo i wsparcie 🙂

» Sopot 2018

Dodano: 3 stycznia 2019 roku, by Justyna Wydra

Kolejne udane wystawy i pierwsze lokaty Bajki i Goyi tym razem na wystawach międzynarodowych w Sopocie. Sheltie Bejbi tym razem bez lokaty .

» CAC Warszawa 2018 lipiec

Dodano: 27 listopada 2018 roku, by Justyna Wydra

Bajka zdobyła lokatę 1, ocenę doskonałą, złoty medal, tytuł Najlepszej Suki w Rasie, BOS (Zwycięzcę Płci), CAC (wniosek na Championa Polski). Goya w klasie szczeniąt wygrała 1 miejsce z drugą sunią, dostała ocenę wybitnie obiecującą, potem w porównaniu wygrała ze swoim bratem Takuna Co Ty Na To, który rownież miał pierwsze miejsce w klasie szczeniąt samców. Goya zdobyła tytuł Najlepsze Młodsze Szczenię w Rasie. Łajka jakucka Sasza (Inner Space import Rosja) zdobyła lokatę 1, ocenę doskonałą, złoty medal, wniosek CAC na Championa, Zwycięstwo Rasy (BOB) i ukończyła dorosły Championat Polski. Owczarek szetlandzki Takuna BABY BLUE tym razem zajęła miejsce 2 z oceną doskonałą. Malamuty naszej rodziny również zaszalały i wygrały wnioski CAC i Zwycięstwo Rasy. To była bardzo miła wystawa. Dziękuję sędziom za oceny a przyjaciołom za super spędzony czas :))))

» Wystawa w Nowym Dworze Maz. lipiec 2018

Dodano: 7 listopada 2018 roku, by Justyna Wydra

Łajka jakucka Sasza po przerwie wróciła na ring i w pięknym stylu ukończyła Championat Polski zdobywając ocenę doskonałą, złoty medal, CAC i Zwycięstwo Rasy.

Takuna Cała Moja w klasie szczeniąt wygrała miejsce 1, ocenę wybitnie obiecującą a następnie w porównaniu zdobyła tytuł Najlepszego Szczenięcia w Rasie.

 Takuna Co Ty Na To ,  w klasie szczeniąt samcach zdobył lokatę 1 i ocenę wybitnie obiecującą. 

Takuna Im Your Dream zdobyła medal złoty, lokatę 1, ocenę doskonałą, wniosek na championa CAC, tytuł Zwycięzcy Płci BOS. Rozpoczęła Championat Polski. 

Dziękujemy pani sędzi. 

» 2018 Nadarzyn i sukces Borysa

Dodano: 7 listopada 2018 roku, by Justyna Wydra

Nasza łajka jakucka Borys (Winter Is Coming) importowana z Rosji zdobyła zwycięstwo młodzieży, najlepszego juniora w rasie, zwycięstwo rasy (BOB) i lokatę na finałach 🙂 Mieliśmy swoje stoisko, przy którym rozmawialiśmy z widzami m.in. o psach rasowych , dlaczego warto kupić psa z ZKwP, o rasach, które hodujemy i sporcie zaprzęgowym. Bardzo dziękuję przyjaciołom za towarzystwo, wsparcie, pomoc na ringu i przy stoisku 🙂

» Bejbi NJwR BOB BOG II łajki jakuckie NJwR BOB

Dodano: 22 maja 2018 roku, by Justyna Wydra

Jestem dumna z naszej młodziutkiej szetlandki  Na wystawie zdobyła oc doskonałą, miejsce 1/2, złoty medal, zwycięstwo młodzieży, rozpoczęła Młodzieżowy Championat Polski, tytuł Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy BOB i na finałach Best Of Group II !!! Dziękuje sędzi Katarzyna Fiszdon , oraz mamie i Weronice za pomoc i zdjęcia 😊🙂 a mojej małej córeczce za najlepszy doping 💞

Nasza młodzież sprowadzona z Rosji zaszalała 😊 Tym razem na wystawie w Nowym Dworze Mazowieckim Borys (Winter Is Coming) zdobył ocenę doskonała i kolejne Zwycięstwo Młodzieży a debiutująca Katia (Andromeda) ocenę doskonałą, Zwycięstwo Młodzieży, Najlepszy Junior w rasie i BOB Zwycięzca Rasy!!! 😁🐺 dziękujemy pani sędzi Dorota Witkowska 😊🙂🙂🙂

» sukces Ahri

Dodano: 22 maja 2018 roku, by Justyna Wydra

XXI Krajowa Wystawa Psów Rasowych – Dobre Miasto, 01-05-2018
sedzia – Katarzyna Dziuba 
AHRI Wulkan Północy – córka mojego reproduktora Billego – zdobyła ocenę doskonałą, lokatę 1/2, Zwycięstwo Młodzieży i BOS, tym samym rozpoczęła Młodzieżowy Championat Polski 
Gratulacje dla jej właścicieli 
Dziękuję za zdjęcie Izie Krieger.