» Xena (*) 21.08.2021

Dodano: 7 sierpnia 2013 roku, by Justyna Wydra

07 (33)

Lovesome NEMEZIS (ur. 02.04.2013 r.)

Zakochałam się w sheltie, kiedy pierwszy raz zobaczyłam psy tej rasy na jednej z wystaw… Wpatrzone we właścicielkę, energiczne, wesołe i bardzo karne. Po kilku latach poznawania rasy zdecydowałam, że ”to już czas” i pojechałam po Xenę. 🙂

Jest sunią, o jakiej zawsze marzyłam – energiczną, mega przyjacielską, lubiącą pracować, a w domu najchętniej nie schodziłaby z kolan.

Xenka dzieciństwo spędziła pod czujnym okiem hodowców w Lublinie z rozbrykanym rodzeństwem, mamą Norweszką i wszechstronnym tatą kochającym sport i wygrywającym wystawy.

U nas zaaklimatyzowała się bardzo szybko, pokochała ”ciotkę” Kanę, uwielbia gonitwy z husky, wylegiwanie się na kanapie i pieszczoty. 😉 Xena została wychowana w naszym stadzie husky i miała intensywną socjalizację. Dzięki temu jest bardzo otwarta, wesoła i ufna w stosunku do obcych.

Xena ma już za sobą debiut wystawowy w klasie szczeniąt- sędzia był oczarowany jej charakterem i temperamentem. Na swoich kolejnych wystawach zdobyła między innymi 2x CWC i tytuł Najlepszej Suki w Rasie.