» Nasz intensywny 2023 rok :)

Dodano: 3 grudnia 2023 roku, by Justyna Wydra

Sylwestrowy trening by Gosia 🙂

i nasze ujęcia… 🙂

Styczniowe popołudnie z haszczakami 🙂

Nasz występ w telewizji w „Pytaniu na śniadanie” z Bajką i jej córką Naną 🙂

Takuna Nana przed wyjazdem do swojego nowego domu w USA. Szykujemy dokumenty, wyrabiamy paszport, robimy echo serca i badania krwi. 🙂

W lutym razem z Takunami poprowadziliśmy zajęcia sportowe dla dzieci ze stowarzyszenia „Na całe życie”. Dużo się działo! Zima dopisała, samochód chwilami odmawiał posłuszeństwa, ale udało nam się spędzić fajnie czas z dziećmi i młodzieżą. Dużo rozmów o psach, opowiadania o sporcie psich zaprzęgów i szkoleniu, prezentacje, treningi i … pod koniec wyjazdu mogłam być dumna , że tyle dzieci opanowało jazdę na saniach, ćwiczenia i opiekę nad psami 🙂 Mam nadzieję, że wszyscy wynieśli wiele z tych zajęć. Wiadomości, które dostawałam później potwierdziły, że to był owocny czas i na długo zapadnie wszystkim w pamięć 🙂 

Poznajcie naszych najmłodszych domowników: Takuny Magię, Muzykę i Mavericka, dzieci Burzy i Togo. 🙂 Te trzy brzdące to moja nadzieja zaprzęgowa w kolejnych sezonach. Prowadzą czystą linię użytkową.

Każdemu psu czasami potrzebna jest kąpiel, a gdzie można umyć haszczaka jeśli nie w Psi Salon? ;))) 

Takuna Dragon, Takuna Focus, Takuna Maverick i shiba inu Takuna Chiyuki oraz ja, Gabi i Weronika Papiernik 🙂

Rybakówka Cup 2023 🙂 i nasza super ekipa! Dziękuję wszystkim za miły weekend w fajnej, przyjacielskiej i sportowej atmosferze :)!

Nasze trzy pudle toy (kliknij). Wbrew temu, co ludzie myślą o tej rasie, pudle to psy, które doskonale sprawdzają się jako przyjaciele rodziny, ale wymagają dużo uwagi, pracy, spacerów. Uwielbiają się uczyć, biegać, chodzić na spacery i spędzać czas z właścicielem. 

Poranek z Takuna Czarodziejem i Takuna Beauty Poodle Toy w „Pytaniu na śniadanie” 🙂

Nasz maj… 🙂

Czerwcowe spotkanie Takunowe 🙂

Nasza młodziutka slimka Takuna Magia na swoich pierwszych zawodach triathlonowych 🙂

Panda, Takuna Czarodziej i Takuna Maverick z wizytą w domu dziecka w Białystoku. 

Od kilku lat marzyłam o miocie pinto. Sprowadziłam z Serbii Lucky’ego, który jest fantastycznym liderem zaprzęgu. Z Rosji Pandę z linii długodystansowej. Pandę pokryłam Szumim z Francji i z tego skojarzenia zostawiłam w domu Dakotę, która sprawdziła się nie tylko w sporcie, ale też w dogoterapii i zdobyła dużo złotych medali na wystawach (w tym Euro Dog Show!). Po latach udało mi się spełnić marzenie i doczekać jedynego w Europie miotu pinto po obojgu rodzicach pinto, którzy są Championami i pracują w zaprzęgu. Urodziła nam się cudowna gromadka. Poznajcie Piękną Duszę, Pasję, Profesora, Prosecco, Piccolo, P’Szumi i Prezesa! 

Takuna Magia w pracy i na wycieczce 🙂

Takuna Nugat (Enzo) podczas kąpieli w Psi Salon i towarzyszący mu Takuna Maverick 🙂

Z wizytą w telewizji z Basią i Takuna Amorem, w towarzystwie Elżbiety Wydry z malamutem Z Klanu Wydry i Ewy Stolarskiej z boston terierami z Fortunatus 🙂

Coroczne wydarzenie, na które wszyscy czekają. :))) Rajd Świdrem Z Klanu Wydry i Takuna. To zawsze niesamowita przygoda i pełne emocji spotkanie dla właścicieli psów z hodowli Takuna i Z Klanu Wydry 🙂

Spacer z Karoliną i Robertem, dziećmi, husky i shibami 🙂

Odwiedziny Ani i Radka z Enzo (Takuna Nugat) i spacer z Amorkiem i Luną… wtedy jeszcze nikt nie wiedział, że trzy miesiące później Amorek zamieszka z Anią , Radkiem i Enzo na stałe ;)))

Któregoś dnia dostałam telefon z telewizji z zaproszeniem do programu o … psiej tęsknocie. I tak znów znaleźliśmy się przed kamerami, tym razem opowiadając o tym jak ważne jest odpowiednie wprowadzenie szczeniaka do domu, nauka zostawania, poczucie bezpieczeństwa i zapewnienie zwierzakowi zajęcia pod naszą nieobecność. Towarzyszył nam… cały miot pinto! więc wyobraźcie sobie co się działo :)))) Szczeniaki zaskoczyły wszystkich swoją energią i skradły show ;))) 

CDN 🙂