» Cała Moja

Dodano: 11 września 2019 roku, by Justyna Wydra

Takuna Cała Moja

eyes: clear , HD:A (wolna od dysplazji stawów biodrowych) , 5x Najlepsze Szczenię w Rasie, European Future 2018, Zwycięzca Młodzieży, II Najlepsza Para Wystawy (z bratem Czarodziejem), Najlepszy Junior w Rasie, MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI, Zwycięzca Rasy, IV Zwycięzca Grupy V, 3x CAC, CHAMPIONAT POLSKI na ukończeniu, Res. CACIB = CACIB.  

rodowód (kliknij)

Moja ukochana gwiazda ringów , suczka o uroczym charakterze, zawsze przyjacielska, bardzo delikatna w kontaktach z dziećmi i karna. Piękna i zdrowa. Młodzieżowa Championka Polski, zdobyła też tytuł European Future 2018, ma dorosły Championat Polski na ukończeniu i rozpoczęty Międzynarodowy Championat Piękności.  Największa suczka w stadzie. Oaza spokoju. Bardzo zrównoważona, skupiona, lubiąca wyjazdy, wystawy, treningi. 

Jak dotąd jej (i moim jako hodowcy) ogromnym sukcesem była 1 lokata na największej w Europie wystawie EuroDogShow. W mocnej stawce obok suczek z różnych krajów , oceniana przez sędziego międzynarodowego z Finlandii, zdobyła najwyższą możliwą ocenę i tytuł EUROPEAN FUTURE 2018. 

Goya wie kiedy jest czas na odpoczynek a kiedy na pracę i zabawę. W domu grzeczna, nic nie niszczy, nie wyje, ale lubi mieć dobry punkt obserwacyjny i np przesiadywać na… parapecie 😉 W lato jest pierwsza do zabaw w wodzie, ganiania za szlauchem i zabawy. Jest wysoka, dostojna, ma piękną budowę i uroczy charakter. Najchętniej biega w większym zaprzęgu. Jest karna i szybka, dogaduje się z każdym psem w parze. 

Bardzo lubi dzieci, jest dla nich delikatna i cierpliwa, zna kilka sztuczek i chętnie prezentuje je na zajęciach, które organizujemy w Fundacji Alaska 🙂 

Galeria Całej Mojej: