» Forest

Dodano: 7 stycznia 2020 roku, by Justyna Wydra

QUEST WITH STAR Taun Forest import Ukraina

eyes clear, HD A , ED 00 – wolny od genetycznych chorób oczu i dysplazji stawów , Best of Breed Puppy (Ukraina), 2x CAC, CACIB, r.CACIB, Zwycięstwo Rasy, Championat Montenegro i rozpoczęty Międzynarodowy Championat Piękności (C.I.B.).

rodowód (kliknij)

Foresta sprowadziłam zza granicy z hodowli, z którą nawiązałam kontakt już wcześniej i przymierzałam się do zakupu psa. Kiedy zobaczyłam zdjęcie Foresta i okazało się, że jest wolny do rezerwacji nie zastanawiałam się ani chwili 😉 … Przyjechał do nas tuż przed Świętami w grudniu 2019. Dziękuję hodowcy Victorii za zaufanie 🙂

Forest jest bardzo uczuciowym, wrażliwym samcem. Kocha ludzi, szczególnie kobiety i uwielbia dzieci. Z moimi córkami bawi się bardzo chętnie i jest przy tym delikatny. 

To wyjątkowej urody samiec o unikatowym umaszczeniu agouti. Na przeglądzie hodowlanym w Związku Kynologicznym w Polsce oceniany przez sędziego międzynarodowego dostał przepiękny opis i uprawnienia reproduktora. Ma 56 cm wzrostu (mierzone w kłębie) i waży 22 kg. 

W rodowodzie Foresta jest dużo Championów różnych krajów m.in. pochodzące z Kanady, USA, Litwy, Ukrainy, oraz m.in. Zwycięzca Świata 2017.

Forest pracuje w psim zaprzęgu. Niestety pandemia pokrzyżowała nasze tegoroczne plany sportowe i wystawowe.