» Grudzień 2019

Dodano: 19 stycznia 2020 roku, by Justyna Wydra

W grudniu wzięliśmy udział w dwóch imprezach Mikołajkowych w Michałowicach i w Warszawie, podczas których dzieci z domu dziecka miały możliwość poznać psy zaprzęgowe, porozmawiać z nami, zrobić sobie małą dogoterapię 🙂 i przejechać się kawałek na wózku zaprzęgowym. Nasze psiaki jak zwykle spisały się na medal i rozkochały w sobie dzieci , gości i organizatorów. 

Na międzynarodowej wystawie oceniana przez sędziego z Australii i hodowcę rasy, nasza Bajka zdobyła medal srebrny , ocenę doskonałą i miejsce 2, a młodziutki Takuna Dragon w klasie szczeniąt miejsce 1 w porównaniu z drugim pieskiem. 

Do naszej rodziny dołączył nowy piesek, import zza granicy QUEST WITH STAR Taun Forest, 6-cio miesięczny agouti, w domu Forest 🙂 Zauroczył mnie ze zdjęć i z opisu jego charakteru przez hodowcę. Ma bardzo dobre pochodzenie, przebadanych rodziców, a w hodowli miał dobry socjal. Szybko zaaklimatyzował się u nas i czaruje oj czaruje każdego, kogo pozna rozdając całusy ;). 

 

Udało nam się pomóc rodzinie naszej koleżanki, w której mąż i ojciec zachorował na nowotwór. Wystawiliśmy na licytację spotkanie z naszymi psami. Efekt przerósł nasze oczekiwania, ponieważ licytacja poszła mocno w górę. Cieszymy się, że w ten sposób mogliśmy pomóc. Rodzinie życzymy dużo zdrowia i siły. 

***

Wszystkim Przyjaciołom i znajomym życzymy wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku !