» Koniec stycznia

Dodano: 2 lutego 2016 roku, by Justyna Wydra

Rano w oczekiwaniu na śniadanie 🙂

26 (9)

…a po śniadaniu czas na poranną telewizję 😉

26 (4)

Na krajowej wystawie w Będzienie zadebiutował owczarek szetlandzki z naszej hodowli: Takuna LOVESOME BLUE DREAM, który otrzymał ocenę Wybitnie Obiecującą i lokatę drugą. Gratulacje dla właścicielek 🙂

Gościmy w naszym hoteliku sześć husky z naszej hodowli: Mishę z Moli, Szamana, Avę, Ibo i Anę. Jest wesoło, spacerom, treningom i zabawom nie ma końca 🙂

Ana (Takuna ANANDANI) i Ibo (Takuna ANOKHI) to dzieci naszej multichampionki Takuna MISJI i interchampiona importowanego z Kanady Snowmist’s Ontario Treasure. Ana na co dzień biega ze swoimi właścicielami po kilkanaście km i ma za sobą pierwsze treningi w zaprzęgu – radzi sobie bardzo dobrze. Ibo biegnie u nas w zaprzęgu już nie pierwszy raz i jestem zachwycona tym, jaką ten pies ma wolę pracy. Na zdjęciach Ana w pierwszej parze z rudym Billym, a w drugim zaprzęgu Ibo w drugiej parze za Pandą i Balto.

April kolejny raz biegła w pierwszej parze, tym razem z Takuna SZAMANEM i jego ojcem Adim – Snowy Adventure Z Klanu Wydry. W ostatniej parze pobiegła malamutka Beyla, a zaprzęgiem kierował mój tata Grzegorz. Psy zaprzęgowe to nasza rodzinna pasja.

Po treningu czas na zasłużony odpoczynek i pieszczoty 🙂

Nasze szczenięta z miotu Misji i Szumiego skończyły już 4. tygodnie. Rosną zdrowo i szybciutko, są bardzo towarzyskie i radosne. 🙂 Już tylko dwa samczyki czekają na kochające i odpowiedzialne nowe domki.

W weekendy po wcześniejszym umówieniu organizujemy dodatkowe  sportowe zajęcia dla naszych hotelowych psich gości. Aktualnie jest u nas ruda, tryskająca energią suczka w typie husky Beauty, która uczy się dobrych manier i socjalizuje z innymi psami, a w niedziele przyjeżdża czarno-biały mix husky Geek. Jeśli i ty chcesz, żeby twój pies potrenował z innymi, doświadczonymi psami skontaktuj się z nami: www.hotel-alaska.pl Niżej zdjęcia Beauty i Geeka.

Wieczorne czułości… Takuna DAKOTA i jej młodsi „bracia” Takuna NEW BOSS & Takuna NEW WOLF  🙂