» Maj 2023

Dodano: 25 kwietnia 2023 roku, by Justyna Wydra

W maju oczekujemy narodzin maluszków po Foce i Lucky. Foczka to urocza, piękna sunia, córka naszych Championów: Dakoty, złotej medalistki wystawy europejskiej EuroDogShow i Foresta, sprowadzonego przeze mnie zza granicy. Lucky jest moim liderem zaprzęgu, samcem o cudownym charakterze, zawsze chętnym do pracy, kochającym sport i dzieci. Przyjechał do nas z Serbii. Startował ze mną m.in. w Pucharze Świata, Mistrzostwach Polski, Hard Dog Race i Pucharze Polski. 

zapowiedż: Małgorzata Rogaczewska 

» Majówka 2022

Dodano: 25 grudnia 2022 roku, by Justyna Wydra

 

 

» Hard Dog Race 2022

Dodano: 6 grudnia 2022 roku, by Justyna Wydra

Mieliśmy przyjemność znów wziąć udział w zawodach Hard Dog Race. 6 km, 16 przeszkód. Wzięliśmy udział znów w świetnym ludzko-psim składzie :)))) Biegliśmy z husky, malamutami i pudlem.  

» wystawy krajowe Bałtów 2022

Dodano: 6 grudnia 2022 roku, by Justyna Wydra

cdn

» pozdrowienia z USA

Dodano: 6 grudnia 2022 roku, by Justyna Wydra

Takuna Diana Queen „Naava” mieszka w USA z Hilary i… w tym roku dziewczyny spełniły marzenie. Hilary pokryła Naavę  i doczekała się miotu, z którego zostawila sobie czarno-białą różnooką sunię. Teraz obie suczki: mama i córka ku uciesze Hilary i mojej :))) zdobywają kolejne sukcesy wystawowe i sportowe za granicą. 

» Odwiedziny Klaudii i Amandy z młodszym bratem mojego Egona :)

Dodano: 6 grudnia 2022 roku, by Justyna Wydra

 

» Wystawa krajowa Pruszków, kwiecień 2022

Dodano: 2 grudnia 2022 roku, by Justyna Wydra

Pojechaliśmy na wystawę krajową w Pruszkowie i wróciliśmy z medalami 🙂 Niedługo uzupełnię opisy i wyniki psów. 

Takuna CAŁA MOJA 

Takuna FOKA 

Takuna DAKOTA 

Takuna DRAGON II

Takuna COFFEE – owczarek szetlandzki  

Leggero Danzatori UNIQUE AMORE – pudel toy 

» Wyścigi psich zaprzęgów Rybakówka 2022

Dodano: 29 września 2022 roku, by Justyna Wydra

Wyścigi psich zaprzęgów Rybakówka 2022

W marcu pojechaliśmy na wyścigi psich zaprzęgów w Rybakówce koło Łodzi. Spędziłam tam świetny weekend z córkami, rodziną i przyjaciółmi. Startowałam w klasie C1 z Lucky, Happy, Foką i Jagodą. Pierwszego dnia niestety miałam na trasie awarię wózka, co skończyło się upadkiem, siniakami i stratą czasu. Drugiego dnia  już bez wypadku (tu podziękowania chłopaki za pomoc z wózkiem!) i poprawiłam czas o około 2 minuty. Dziewczynki startowały w Biegu Samojeda – to zabawa dla najmłodszych dzieci maszerów 🙂 Gratulacje dla wszystkich zawodników i ciepłe pozdrowienia dla przyjaciół, dzięki którym te zawody były super spędzonym czasem i odskocznią :)))) 

» Odwiedziny Pauli i Werki od Focusa i Dragona, marzec 2022

Dodano: 29 września 2022 roku, by Justyna Wydra

» Maluchy

Dodano: 29 września 2022 roku, by Justyna Wydra

Kilka ujęć moich „maluchów”, czyli shiby Fumi, szetlandki Baby i pudelków – miotu po Alutce i DJ, które urodziły się zimą.

» KING OF THE WOLVES Anrus House

Dodano: 29 września 2022 roku, by Justyna Wydra

W marcu przyjechał do mnie zza granicy długo oczekiwany piesek rasy Siberian Husky o imieniu KING. Kinguś to uroczy, bardzo pozytywny chłopak. Jego drugim właścicielem jest Robert Pawelec i Karolina Czerniak, z którymi King będzie brał udział w wyścigach psich zaprzęgów. 

» Logan

Dodano: 29 września 2022 roku, by Justyna Wydra

Przedstawiam nowego członka rodziny – owczarka wschodnioeuropejskiego z hodowli Z Klanu Wydry. Dziękuję hodowcom za cudownego przyjaciela 🙂