» Simba

Dodano: 11 września 2019 roku, by Justyna Wydra

ASSIMBO TAKUNA Winter Illusion  

Najlepsze Szczenię w Rasie 

rodowód (kliknij) 

Assimbo, w domu Simba, swój nieduży wzrost nadrabia temperamentem 🙂 Simbuśka to wesoły rudy krejzol, kochająca każdego i wyrażająca tę miłość mnóstwem całusów. 

Simba pochodzi z małej domowej hodowli Agnieszki Winter Illusion. W tym miejscu dziękuję Adze za tego rudego łobuziaka i za życzliwość 🙂 Mamą Simby jest Takuna Niagara, a tatą samiec agouti prowadzący znane i cenione linie sportowe i wystawowe. Simba ma unikatowe umaszczenie , rude z tzw. „brudną maską”. 

Simba to wulkan energii. Taka bujająca w obłokach zakręcona suczka, która ma tyle fajnych rzeczy do zrobienia, że rzadko siedzi dłużej w jednym miejscu 😉 Ma zrobić komendę? Po co jedną skoro można trzy ?! Taka jest Simba 😉 Jednocześnie bardzo karna , gdy jest puszczona luzem. Ładnie się odwołuje i pilnuje na spacerach. 

Sytuacja się zmienia, gdy zobaczy … szelki zaprzęgowe. Wtedy włącza się szał radości i Simba myśli już tylko o bieganiu. To młoda suczka, teraz uczy się podstaw, ma za sobą pierwsze treningi, utrwala komendy kierunkowe. Ma duży potencjał. Lubi pracować.