» Hard Dog Race 2022

Dodano: 6 grudnia 2022 roku, by Justyna Wydra

Mieliśmy przyjemność znów wziąć udział w zawodach Hard Dog Race. 6 km, 16 przeszkód. Wzięliśmy udział znów w świetnym ludzko-psim składzie :)))) Biegliśmy z husky, malamutami i pudlem.  

» Wyścigi psich zaprzęgów Rybakówka 2022

Dodano: 29 września 2022 roku, by Justyna Wydra

Wyścigi psich zaprzęgów Rybakówka 2022

W marcu pojechaliśmy na wyścigi psich zaprzęgów w Rybakówce koło Łodzi. Spędziłam tam świetny weekend z córkami, rodziną i przyjaciółmi. Startowałam w klasie C1 z Lucky, Happy, Foką i Jagodą. Pierwszego dnia niestety miałam na trasie awarię wózka, co skończyło się upadkiem, siniakami i stratą czasu. Drugiego dnia  już bez wypadku (tu podziękowania chłopaki za pomoc z wózkiem!) i poprawiłam czas o około 2 minuty. Dziewczynki startowały w Biegu Samojeda – to zabawa dla najmłodszych dzieci maszerów 🙂 Gratulacje dla wszystkich zawodników i ciepłe pozdrowienia dla przyjaciół, dzięki którym te zawody były super spędzonym czasem i odskocznią :)))) 

» Minikowo próby pracy 2018

Dodano: 5 stycznia 2019 roku, by Justyna Wydra

Bardzo miły weekend , fajne czasy , miłe wspomnienia! Tata z malamutami, Mirek z Leną, Ola ze swoją czwórką w tym Bindu i Jazzem, Janek z Borysem i ja z Lucky, Bajką i Togo. Nieocenione wsparcie naszych dzieci i przyjaciół , Doroty i mamy (choć na odległość). Wróciliśmy z medalami. 

» Puchar Świata 2018 Wieliszew Cup

Dodano: 20 kwietnia 2018 roku, by Justyna Wydra

Za nami ostatni w tym sezonie wyścig i jednocześnie mój pierwszy po kilkumiesięcznej przerwie i urodzeniu dziecka 🙂 Mój zaprzęg w Pucharze Świata IFFS Wieliszew Cup 2018 zajął miejsce 4 na 7 ekip w klasyfikacji ogólnej bez podziału na rasy (ściagając się m.in. z zaprzęgami alaskan husky i eurodogów) Jestem dumna z mojej piątki husky  W zaprzęgu prowadził lider Lucky z Pandą , w drugiej parze biegł biały Togo, a za nim Balto z Billym. 
Najmłodsza zawodniczka i moja największa duma to 3,5 letnia Gabrysia, która w biegu dla dzieci poradziła sobie wspaniale i zebrała duże brawa, a jaka była szczęśliwa!  
Gratulacje również dla Janka, który debiutował z Kingiem, Julii debiutującej z Toffi, taty jadącego z czterema malamutami, Oli jadącej z czwórką w tym Jazzem – synem Misji, Dominiki startującej ze swoją malamutką i moim Adim, Mirka i Łukasza zasuwających z malamutami w bike’u i Michała ścigającego się ze slimami. 
Dziękuję rodzinie i przyjaciołom za wsparcie  a fotografom : Mamie, Maćkowi, Kasi, Basi za zdjęcia 
Atmosfera była super, to bardzo miły powrót ))) po przerwie i… debiut na zawodach mojej młodszej córeczki.

niedługo wstawię galerię

» Zawody w Dąbrowie

Dodano: 17 kwietnia 2018 roku, by Justyna Wydra

Ola Wnuk wystartowała z zaprzęgiem, a w nim Takuna New Dream „Jazz” 🙂

» Lubieszów 2018

Dodano: 17 kwietnia 2018 roku, by Justyna Wydra

W Lubieszowie startowały ze swoimi właścicielami trzy Takuny: Lena, Viki i Journey, a w zaprzęgu malamuty Z Klanu Wydry! Gratulacje dla wszystkich 🙂 dziękuję za zdjęcia 🙂

» psie zaprzęgi nocą

Dodano: 7 marca 2018 roku, by Justyna Wydra

Mieliśmy ochotę na trochę wrażeń i postanowiliśmy zrobić nocny trening  Kilka czołówek, kilka zaprzęgów, trzech maszerów i pomocników. Na trasie jedna łania, która wyskoczyła nam przed zaprzęg i dużo zapachów zwierzyny, więc psy były wyjątkowo pobudzone. Na szczęście udało nam się nie wjechać ani w dziki ani w łosie  Atmosfera takich nocnych wyjazdów jest niesamowita. 

Ten, kto tego nie spróbuje nie zrozumie 🙂 Zobaczcie film: KLIKNIJ 

YouTube Preview Image

» szkolenie maszerskie

Dodano: 16 stycznia 2018 roku, by Justyna Wydra

Za nami kolejne udane szkolenie maszerskie i nowe osoby zarażone psimi zaprzęgami, a kto raz zacznie jeździć zaprzęgiem …. :))))))) Ten sport uzależnia. Wyjątkowa więź jaka musi nas łączyć z psami, dużo wyrzeczeń i codziennej pracy, adrenalina, wyzwania i ogromna radość z współpracy … tego nie można nie lubić 🙂 ! Więcej zdjęć tutaj: KLIKNIJ . Zapraszamy do Szkoły Maszerskiej Alaska pod Warszawą!

» III Mikołajkowy Wyścig Psich Zaprzęgów

Dodano: 6 grudnia 2017 roku, by Justyna Wydra

Podsumowanie III Mikołajkowy Wyścig Psich Zaprzęgów w Runowie, którego byłam współorganizatorem  Tym razem Takuny wróciły z medalami i lokatami w kategoriach: w C1 (4 rasowe husky) na miejscu 2 nasz zaprzęg w składzie: Dakota, Lucky, Panda i Togo z moim tatą Grzegorzem, a na miejscu 3 zaprzęg Sylwii, w którym biegły trzy Takuny: Kaira, Bella i Jerry; w BJM w bardzo mocnej stawce miejsce 3 na 18 zawodników zdobył Mirek z Takuna New Hope, w tej samej klasie miejsce 11 dla juniora Janka z Billym (Toffi Dream z Klanu Wydry) – jednocześnie w klasyfikacji juniorów Janek z Billym uplasowali się na miejscu 1 w konkurencji 4 juniorów; w BJM startował też Sylwester z Takuną Askolah; w B0 miejsce 1 i lider zaprzęgu siberian Maximum Perfect z Klanu Wydry (syn mojej 15-letniej Maximy), w BJK miejsce 8 Monika z Takuną Dumką, w klasie C0 w zaprzęgu Oli biegł Takuna New Dream i zajęli miejsce 2 na 3 zaprzęgi; w klasie CCK miejsce 8 zajęła Weronika z naszym psem Adim, w klasie D1 miejsce 3 zajął Michał z Takunami: Aplauzem i Haną, miejsce 5 Mirek z Takunami: Misją i Dragonem, miejsce 7 Gosia z Takunami: Nanookiem i Kodi. W kategorii Bieg Małego Mikolaja dzieci starsze na podium stanęła Julka z Takuną Misją, a w klasyfikacji dzieci młodszych nasza trzyletnia Gabrysia, która biegła z Bajką (Takuna Im Your Dream). Ufundowaliśmy nagrodę specjalną dla najstarszego rasowego psa na zawodach, którą otrzymał husky Sajgon (m.in. smakołyki i duża naklejka ścienna z psim zaprzęgiem). Tak zakończyliśmy kolejną edycję Mikołajkowego Wyścigu Psich Zaprzęgów. Było wspaniale! Trasa była trudna, więc gratuluję wszystkim, którzy startowali. Pobiliśmy rekord: ponad 70 zgłoszeń od maszerów z całej Polski. Nasze zawody były jedynymi tej jesieni, podczas których ludzie mogli zaliczyć etapy do otrzymania licencji zaprzęgowych. Bardzo dziękuję rodzinie, przyjaciołom i osobom zaangażowanym w organizację zawodów! Za pomoc, wsparcie, pozytywne nastawienie, obecność i wasze super wyniki  Justyna

» zapraszam na III Mikołajkowy Wyścig

Dodano: 1 grudnia 2017 roku, by Justyna Wydra

Już w najbliższą sobotę 2.12. organizujemy Mikołajkowe Wyścigi Psich Zaprzęgów w Runowie k/Piaseczna. Zapraszamy serdecznie publiczność ? Mamy zgłoszonych ponad 70 zawodników !!! To będzie wspaniały rodzinny dzień. Jeśli chcecie poznać osobiście nasze psy, zobaczyć sprzęt maszerski i przede wszystkim zasmakować sportu z psem, to zapraszamy!!! Tutaj poznacie szczegóły imprezy: KLIKNIJ 

» Mistrzostwa Świata 2017

Dodano: 25 listopada 2017 roku, by Justyna Wydra

Mistrzostwa Świata 2017 i zaprzęg Jarka Piosika, a w nim rudy lider z naszej hodowli: champion Takuna Mufasa  W innych teamach biegły również Takuna Kaira, Takuna Beautiful Princess i Takuna New Adventure z Sylwią Strandberg oraz Takuna D’Viki i Takuna Sylwester z Anią i Adamem Wiercigroch. 

» Minikowo 2017

Dodano: 14 listopada 2017 roku, by Justyna Wydra

Zawody w Minikowie dzień drugi i moje kochane Takuny, które zdobyły złoto i …. najlepszy czas wyścigów !!!!! dziękuję moim rodzicom, Dorocie i Mirkowi  ale jestem dumna! W klasie BJM złoto i II najlepszy czas wyścigów zdobyła Takuna New Hope z Mirkiem, a w D0 złoto zdobyły Takuny : Aplauz i Hana z Michałem. Gratulacje