» Szamotuły 2016

Dodano: 11 kwietnia 2016 roku, by Justyna Wydra

W dniach 9-10.04.2016 r. w Szamotułach-Koźlu odbyły się zawody psich zaprzęgów zaliczane do Pucharu Polski Dryland organizowane przez klub Sfora Nakielska i Jarka Piosika. Wystartowaliśmy w klasie B1 (sześć siberian husky) w składzie: Panda z April, Balto z Billym, Adi z Anandani. To był debiut Takuna Anandani (córki Misji i Trejika). Wg. naszego pomiaru czasu w niedzielę mieliśmy czas 10:40 i taki też czas podano nam na mecie (w sobotę niestety nie mierzyliśmy czasu). Nasz zaprzęg zajął III miejsce w B1 LZ. Dostaliśmy medal i dyplom. W Biegu Samojeda wystartowała nasza 10-letnia Julia z April i 13-letnia Weronika z Anandani. Dziewczynom poszło świetnie, dostały nagrody i dyplomy. Niestety nie mogliśmy czekać na zakończenie. Dziękujemy Andrzejowi za odebranie naszych nagród. 

W sobotę na Wieczorze Maszera wszyscy zaśpiewali 100 lat jubilatowi Michałowi. Ewa, Jarek, panie Stanisławie: dziękujemy, to było bardzo miłe 🙂 

Za nami miły weekend. Wszystkim kolegom i koleżankom serdecznie dziękujemy  za fajną zabawę i miłe rozmowy :))) i nie możemy doczekać się kolejnych zawodów! 

ewelina3

Ciąg dalszy zdjęć później:) Teraz odpoczywamy po 12. godzinach jazdy samochodem…