Jeżeli marzysz o siberianie i chciałbyś zostać właścicielem pieska z naszej hodowli wypełnij poniższy kwestionariusz i odeślij go do nas mailem na adres: justynawydra@vp.pl . Kwestionariusz ma na celu lepsze poznanie Cię jako (być może) przyszłego właściciela Takuny, ułatwienie nam polecenia Tobie psa, który będzie pasował do Twojego stylu życia, warunków i spełniał Twoje oczekiwania – dzięki temu zarówno pies, jak i Ty będziecie zadowoleni. Wypełnienie kwestionariusza nie jest równoznaczne z kupnem/rezerwacją psa – zależy nam na dobrych, odpowiedzialnych i kochających domach dla naszych szczeniąt dlatego po otrzymaniu wypełnionego kwestionariusza skontaktujemy się z Tobą, by porozmawiać telefonicznie lub spotkać się osobiście.

Kwestionariusz nie będzie przez nas nigdzie publikowany i żadne zawarte w nim informacje nie będą udostępniane innym osobom!

Zachęcamy do przeczytania mojego artykułu ”ABC O SIBERIAN HUSKY”, w którym znajdziesz ciekawe informacje o Siberian Husky.

KWESTIONARIUSZ 

1. imię i nazwisko

2. e-mail , link do profilu na FB / instragramie

3. numer telefonu

4. gdzie mieszkasz? (województwo, miejscowość, blok czy dom z ogrodem?)

5. jak dowiedziałeś się o naszej hodowli?

6. jakiej rasy pies cię interesuje i jakie ma być przeznaczenie psa?

*  do towarzystwa

*  do sportu (jakiego?)

*  na wystawy

*  do hodowli

* do dogoterapii

* do towarzystwa

* inne(jakie?)

7.  jakiej płci chciałbyś psa?

samiec / suczka / obojętne

8. jesteś zainteresowany szczenięciem, młodym psem, dorosłym czy  powyżej 8. roku życia?

9. co skłoniło Cię do wyboru tej rasy?

10. Czy masz lub planujesz mieć inne zwierzęta? 

Jeśli masz zwierzęta:

* Jakie? 

* Czy sprawiają problemy behawioralne lub zdrowotne? 

* Czy przejawiają agresję do ludzi / innych zwierząt ? 

* Gdzie mieszkają? 

* Czy są wykastrowane? 

11.  czy masz dzieci? jeśli tak napisz w jakim są wieku i jakie mają doświadczenia ze zwierzętami.

12. czy cała rodzina zgadza się na przyjęcie psa do domu? czy ktoś ma obawy lub jest zdecydowanie przeciwny temu pomysłowi?

13. jak będzie wyglądał dzień Twojego psa? jak długo będzie zostawał sam? gdzie będzie przebywał w trakcie dnia, a gdzie spał? będzie raczej mieszkał na zewnątrz czy w domu? czy i ew. jaki będzie miał wybieg na podwórzu? /mile widziane zdjęcia/  ile czasu jesteś w stanie poświęcić na spacery, treningi, szkolenie? jak będziesz spędzał ze swoim psem wolny czas?

14. czy poszedłbyś z pieskiem na szkolenie posłuszeństwa, do psiego przedszkola? czy interesuje Cię praca z psem? jeśli tak to jaka? 

14. czy bierzesz lub planujesz brać udział w zawodach psich zaprzęgów?

15. czy jesteś lub planujesz być zrzeszony w organizacji kynologicznej? jeśli tak, to w jakiej i dlaczego?

16. jak planujesz zabezpieczyć swojego psa przed niekontrolowanym rozmnażaniem? co myślisz o  kastracji psa/sterylizacji suki? Czy zdecydowałbyś się na taki zabieg? 

17. jakie masz oczekiwania w stosunku do hodowcy? czy zdajesz sobie sprawę z tego, że hodowca wkłada dużo pracy w wyhodowanie psów zgodnych ze wzorcem, w pracę z psami, w odchowanie miotu, w prawidłową socjalizację, przygotowanie zwierząt do pokazów, zawodów i wystaw, lecz po odbiorze szczeniaczka z hodowli rola opiekuna i osoby odpowiedzialnej za dobre wychowanie i prowadzenia psa spadnie na Ciebie? 

18. Czy zdajesz sobie sprawę, że posiadanie psa to obowiązek na kilkanaście lat i będziesz musiał zapewnić psu : odpowiednie żywienie, suplementację, treningi, szczepienia i odrobaczenia ? 

19. Decydując się na szczenię po przebadanych rodzicach masz większą pewność, że będziesz mieć zdrowego i zgodnego ze wzorcem psiego przyjaciela. Jednak pies to żywy organizm. Czy w razie wypadku/kontuzji/choroby będzie cię stać na leczenie psa? 

20. napisz jakie według Ciebie cechy powinien mieć pies, aby pasował do Twojego stylu życia, oczekiwań i warunków (charakter, temperament, wielkość itp.).

13 (3)

…wyślij nam kwestionariusz, a my skontaktujemy się z Tobą od razu po jego otrzymaniu :). Pocztę odbieramy zwykle raz w tygodniu.