» Wystawy międzynarodowe Montenegro 31-01.11.20

Dodano: 6 listopada 2020 roku, by Justyna Wydra
W Polsce nie ma teraz wystaw międzynarodowych, więc Forest miał super przygodę i razem z Weroniką i Dragonem oraz Tomkiem wyjechali do Montenegro na organizowane tam wystawy międzynarodowe. Ja z przyczyn niezależnych ode mnie tym razem nie mogłam jechać i tu ogromnie dziękuję Weronice i Pauli za troskliwą opiekę nad Forestem i relacje a Tomkowi za organizację. Forest zdobył 2x CAC, CACIB, r.CACIB, Zwycięstwo Rasy, Championat Montenegro i rozpoczął Międzynarodowy Championat Piękności (C.I.B.). Młodziutki Dragon Weroniki zdobył Zwycięstwo Młodzieży, Najlepszego Juniora w Rasie, Cac i Młodzieżowy Championat Montenegro. Bardzo się cieszę i trzymam kciuki za wasze kolejne wystawy, Werka!
Forest i Dragon w Montenegro:

Forest już w domu  🙂

» Wystawa NDM styczeń 2020 Alutka

Dodano: 11 kwietnia 2020 roku, by Justyna Wydra

Bardzo udana wystawa w Nowym Dworze Mazowieckim. Nasza podopieczna @PsiSalon 7-miesięczna sunia pudel płowy zdobyła lokatę 1, ocenę wybitnie obiecującą i tytuł Najlepsze Szczenię w Rasie. Sędziowała p. Ewa Stolarska. Dziękujemy. 

» CAC Jelenia Góra , czerwiec 2019

Dodano: 3 grudnia 2019 roku, by Justyna Wydra

Wystawa w Jeleniej Górze i nasza Takuna Cała Moja znów lokata 1, ocena doskonała, wniosek na Młodzieżowego Championa Polski i w porównaniu zdobyła tytuł Najlepszego Juniora w Rasie.

Nasz Enej (ENERGIZER Anrus House – import Białoruś , współwłasność Marta Stachowiak) w klasie samców zdobył lokatę 1, ocenę doskonałą i tytuł Zwycięzcy Młodzieży. 

Dziękuję sędziemu oraz Dorocie, Agnieszkom i Marcie za miły weekend :* 🙂 

 

 

» CACIB Łódź maj 2019

Dodano: 17 października 2019 roku, by Justyna Wydra

Takuna Aloki i Czadowy Takuna Zimowy Wyraj zdobyli w swoich klasach oceny doskonałe i wnioski CWC. 

Gratulacje dla Zuzy. Wielkie podziękowania za zabranie Balto dla Ewy i za jego wystawienie dla Soni i jej męża 🙂

» CACIB Nadarzyn 2019

Dodano: 12 września 2019 roku, by Justyna Wydra

Wystawa międzynarodowa w Nadarzynie i duży sukces suczki z naszej hodowli: Takuna Lucky Red Star w mocnej stawce miejsce 1, złoty medal, ocena doskonała, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, nominacja na prestiżową wystawę CRUFTS. 

Debiut shiby inu Fumi , miejsce 1, ocena wybitnie obiecująca i tytuł Najlepszego Młodszego Szczenięcia w Rasie.

Kolejny wielki sukces naszej łajki jakuckiej Borysa (Winter Is Coming) importowanego z Rosji. W największej jak dotąd stawce łajek jakuckich wygrał swoją klasę, a następnie porównanie. Otrzymał miejsce 1, ocenę doskonałą, złoty medal, wniosek na Championa, Zwycięstwo Rasy (Best Of Breed), a na finałach wygrał 1 miejsce uzyskując tytuł NAJPIĘKNIEJSZEGO PSA RAS NIEUZNANYCH ! :))) 

Dodatkowo podczas wystawy prowadziliśmy stoisko informacyjne, na którym promowaliśmy Związek Kynologiczny w Polsce, można było poznać nasze psy, porozmawiać o rasach, wychowaniu, hodowli i wiele więcej. 

» CAC Pruszków marzec 2019

Dodano: 12 września 2019 roku, by Justyna Wydra

Wystawa krajowa w Pruszkowie i sukcesy naszych owczarków szetlandzkich. Takuna Baby Blue zdobyła lokatę 1, złoty medal, ocenę doskonałą, CWC, Zwycięstwo Rasy (Best Of Breed)! Jej mama Lovesome Nemezis w swojej klasie wygrała lokatę 1 i ocenę doskonałą. Sędzia Joanna Adamowska. Dziękujemy 🙂

» 2019 luty CAC Nowy Dwór Mazowiecki

Dodano: 11 września 2019 roku, by Justyna Wydra

Wystawa w Nowym Dworze Mazowieckim.

Czarodziej i Cała Moja zdobyli oceny doskonale i srebrne medale, Balto w klasie użytkowej miejsce 1, ocenę doskonałą, medal złoty i wniosek CWC na Championa Polski, Takuna Aloki w klasie otwartej miejsce 1, ocenę doskonałą, medal złoty i wniosek CWC na Championa Polski,a nasza łajka jakucka Borys znów wygrał wszystko, ma miejsce 1, ocenę doskonałą, medal złoty, piękny opis, wniosek na Championa, tytuł Zwycięzcy, Najlepszego Dorosłego Psa w Rasie i Zwycięstwo Rasy (Best of Breed). 

» Lublin CACIB 2018 grudzień

Dodano: 20 lutego 2019 roku, by Justyna Wydra

Wystawa międzynarodowa w Lublinie to kolejny ogromny sukces naszej łajki jakuckiej Borysa , który znów wziął Zwycięstwo Rasy, pokonując łajki z Polski i zza granicy.

To był też wielki sukces młodziutkiej Goyi, która w wieku 9 miesięcy znów wygrała klasę młodzieży, otrzymała złoty medal, wniosek na Młodzieżowego Championa Polski, tytuł Najlepszego Juniora w Rasie oraz tytuł Najlepszej Suki w Rasie! 

Jej brat Egon dostał ocenę doskonałą i lokatę 2/3 w klasie młodzieży psów. 

Podziękowania za pomoc i zdjęcia dla Weroniki i Norberta oraz mojego taty 🙂

» CAC Nowy Dwór Mazowiecki grudzień 2018

Dodano: 11 lutego 2019 roku, by Justyna Wydra

Nasz gwiazda Goya jak zawsze wróciła ze złotym medalem i kolejnym wnioskiem na Młodzieżowego Championa Polski, Egon otrzymał ocenę doskonałą i lokatę 2, Jazz otrzymał ocenę doskonałą i lokatę 1, 

Nasza łajka jakucka Borys (WINTER IS COMING – import Rosja) otrzymał lokatę 1, złoty medal, wniosek na Młodzieżowego Championa Polski, Zwycięstwo Rasy (BOB). 

CDN

» Wystawa Europejska EDS 2018

Dodano: 5 stycznia 2019 roku, by Justyna Wydra

Wystawa Europejska EDS 2018 to największa i najbardziej prestiżowa wystawa w Europie.

To właśnie tam suczki urodzone w mojej hodowli osiągnęły fantastyczne sukcesy.

Takuna Cała Moja w klasie szczeniąt wygrała w bardzo mocnej międzynarodowej stawce , zdobyła 1 miejsce, ocenę wybitnie obiecującą i tytuł EUROPEAN FUTURE 2018 !!!!!!! 

Takuna Dakota w klasie użytkowej również wygrała w mocnej stawce zdobywając 1 miejsce, medal złoty, ocenę doskonałą i wniosek na Championa (CAC) !!!!!!! 

Jako hodowcę i „mamę” 🙂 tych dwóch suczek duma mnie rozpiera! Taki sukces cieszy ogromnie tym bardziej, że Dakota i Goya konkurowały z ładnymi sukami prezentowanymi przez hodowców i profesjonalnych handlerów. Miło, gdy wyhodowane przez siebie psy docenia międzynarodowy sędzia z Finlandii. 

» CAC Minikowo

Dodano: 5 stycznia 2019 roku, by Justyna Wydra

Takuna Czarodziej ocena wybitnie obiecująca , lok 1

Takuna Cała Moja ocena wybitnie obiecująca, lok 2/3 

Sędzia: Gizela Makarewicz

Podziękowania dla Mirka za wystawienie agutków 🙂

Takuna Cała Moja i Takuna Czarodziej II Najpiękniejsza Para Wystawy 🙂 !!!

» CAC Warszawa (niedziela)

Dodano: 5 stycznia 2019 roku, by Justyna Wydra

Takuna BABY BLUE (blue merle) lokata 1, ocena doskonała, Zwycięzca Młodzieży, BOS, Najlepsza Suka w Rasie.

Takuna DAFNE (tricolor) ocena wybitnie obiecująca, lokata 1, Najlepsze Szczenię w Rasie

Sędzia: 

Takuna Cała Moja ocena wybitnie obiecująca, lokata 2

Takuna Im Your Dream ocena doskonała , lokata 1 , CAC , rozpoczęła Championat Polski

Lucky Takuna Siberians ocena doskonała, lokata 1 , CAC 

Sędzia: