» Zawody w Lubieszowie

Dodano: 22 marca 2016 roku, by Justyna Wydra

Zaprzęg Jarka Piosika, a z przodu rudy lider Takuna MUFASA. Mufasa jest też Championem Polski i reproduktorem oraz ma zbadane stawy i oczy z idealnymi wynikami. To brat naszej multichampionki Takuna MISJI.

Gratulacje Jarku 🙂

mufasa-lubieszow2016

Foto: waśkowskiteam – dziękuję

W Lubieszowie startował też Adam Wiercigroch z Journeyem (Takuna Sylwester), którzy w canicross’ie w klasyfikacji „Open” zajęli bardzo dobre VI miejsce  i rewelacyjne I miejsce !!! w grupie wiekowej SS1, czyli 40 +.

Gratulacje !!! 🙂

sylwester lubieszow

Foto: Ania

Kilka słów od Adama: „GO!!! Journey wystartował gwałtownie, aż mną szarpnęło ale błyskawicznie złapałem równowagę i ruszyłem za nim. (…) Szło nam całkiem dobrze. Po chwili zobaczyłem przed sobą pierwszego zawodnika. Dałem komendę „Journey LEWO” Journey błyskawicznie przeskoczył na drugą ścieżkę i bez problemu wyprzedziliśmy naszych konkurentów. (…) W klasyfikacji „open” 7 czas i bardzo dobre tempo średnie: 14,39. ( jest progres, ponieważ rok temu byłem 13-ty a tempo wynosiło 12,52). (…) Byłem tak szczęśliwy, że na ostatniej prostej finiszując po prostu uśmiechałem się mobilizowałem Journeya „Journey FINISZ!!! ILE FABRYKA DAŁA!!! Sam też przyspieszyłem. Po raz pierwszy linka nie była już napięta. Jest META!!! KONIEC!!!”