» Wyścigi psich zaprzęgów Młociny 2016

Dodano: 10 października 2016 roku, by Justyna Wydra

Wróciliśmy z zawodów psich zaprzęgów Czeneka 2016 ze …. złotem! Nasz zaprzęg był najszybszy w kategorii C (3-4 psy). Dostaliśmy puchar, dyplom, karmę i krem ochronny do psich łap 🙂 Nasza ekipa spisała się wspaniale! Grzegorz Wydra zajął 2 miejsce w kategorii C wyprzedzając ze swoim zaprzęgiem malamutów zaprzęgi siberianów. W kategorii canicross pięknie ścigały się od nas Ela Wydra i Monika Kołakowska. Ola Wnuk debiutowała na wyścigach i zajęła wspaniałe miejsce 3 w kategorii BJK. W tej samej klasie miejsce 2 i szybsza o setne sekundy zajęła Sylwia Strandberg. Andrzej Dębski w klasie BJM świetne miejsce 5 na 12 ekip. W klasie D0 dwa psy z naszej hodowli startujące z Anną Chyczewską zajęły miejsce 3. Miejsce 1 w tej klasie zajął nasz kolega Michał Ners. W kategorii SC-1 miejsce 1 zajął Konrad Wysocki z psem z naszej hodowli. Wszystkim bardzo gratulujemy! To był bardzo fajny weekend w super gronie 🙂 ! Bardzo dziękuję naszym wszystkim przyjaciołom za obecność i wsparcie, a tym, którzy nie dojechali za trzymanie kciuków 🙂 Zapraszamy do Szkoły Maszerskiej Alaska www.facebook.pl/szkolamaszerska – już w najbliższy weekend szkolenie z psich zaprzęgów.