» praca wre

Dodano: 22 lipca 2017 roku, by Justyna Wydra

Takie miłe odwiedziny w ostatnich dniach  Wspólnie malowanie bud, robienie stacjonat i pogaduchy  Dzięki wszystkim za pomoc!

» Piggy

Dodano: 21 lipca 2017 roku, by Justyna Wydra

Piggy znalazła kochającą rodzinę i wyjechała do nowego domu w Poznaniu  Trzymajcie za nią kciuki!

piggy

» Szczenięta po Billym

Dodano: 20 lipca 2017 roku, by Justyna Wydra
Z dumą informuję, że 13.07.2017 r. w hodowli Wulkan Północy FCI urodził się miot 7 rudo-białych szczeniąt po naszym reproduktorze Billym (TOFFI DREAM Z Klanu Wydry) i złotej medalistce Klarze.
Rodowody rodziców: http://ingrus.net/husky/en/details.php?id=40105
http://ingrus.net/husky/en/details.php?id=31814
Osobom zainteresowanym szczenięciem podaję kontakt do hodowcy: wulkanpolnocy@gmail.com

» łajka jakucka Sasza – kolejne sukcesy

Dodano: 16 lipca 2017 roku, by Justyna Wydra

Nasza łajka jakucka Sasza (import Rosja) na Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych w Starej Miłosnej: Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior, Zwycięzca Ras, IV BIS ras nieuznanych..
Sasza ukończyła Młodzieżowego Championa Polski 

» Puma

Dodano: 15 lipca 2017 roku, by Justyna Wydra

Jest nam trudno, gdy nasze szczeniaki się rozjeżdżają, ale wszystko rekompensuje nam pewność, że jadą do super rodzin i mają przed sobą wspaniałe życie  Takuna I’M BLACK STAR „Puma” wyjechała w długą podróż do swojego nowego domu w Szwajcarii. Nasza Puma już jest oczkiem w głowie całej rodziny  Oby takich fajnych domów jak najwięcej!

» lato cz.1

Dodano: 15 lipca 2017 roku, by Justyna Wydra

My, dorosłe Takuny i najmłodsze: Puma, Bajka i Porun.

» Dolly

Dodano: 9 lipca 2017 roku, by Justyna Wydra

Nasza słodka Dolly (Takuna BABY BLACK) wyjechała dziś do nowego kochającego domu  Nowym właścicielom życzę samej radości i sukcesów w wychowaniu i na wystawach 

_DSC9048

» Warszawa CACIB 1 dzień

Dodano: 8 lipca 2017 roku, by Justyna Wydra

Nasza łajka jakucka Saszka dziś na CACIBie w Warszawie : ex 1/2, Zwyc.Mł, Naj. Junior, BOB, IV BIS, ukończony MŁ.CH.PL :D 

» badanie oczu

Dodano: 7 lipca 2017 roku, by Justyna Wydra

Wczorajsze badanie i wszystkie psy z wynikami: oczy zdrowe  :)  Wolne od chorób dziedzicznych. Takuna New Hope „Lena” (z miotu Misji i Szumiego) wł. Dorota i Mirek , najmłodsza czwórka, czyli Takunki z miotu Pandy i Demona: Piorun, Bajka, Puma i łajka jakucka Katia wł. Elżbieta oraz sheltie z miotu Xeny i Frosta- Takuna Baby Black i Takuna Baby Blue z certyfikatami eyes clear.  Polecamy doktora Przemyslaw Bryła  

20170701_123631

»

Dodano: 7 lipca 2017 roku, by Justyna Wydra

W czasie deszczu dzieci śpią…

_DSC9216

Bajka & Piorun & Puma

U nas nie ma czasu na nudę :)

Moje najmłodsze sheltie Baby i Dolly. Czarna Dolly szuka kochającego domu – ma duże predyspozycje do sportów i na wystawy, cudowny charakter, jest przebojowa i mega towarzystka!

» Leila o Orionie i Energii

Dodano: 7 lipca 2017 roku, by Justyna Wydra

Największą radością i satysfakcją nie są dla mnie medale z wystaw czy pierwsze miejsca na zawodach tylko takie maile od właścicieli Takun :) Leila kupiła ode mnie szczeniaczka po Pandzie, a kilka miesięcy później szukała drugiego psa do towarzystwa dla siebie i Oriona. Ogromnym zbiegiem okoliczności akurat zgłosił się do mnie Artur, właściciel Takuny Energii, że z przyczyn osobistych musi znaleźć jej kochający nowy dom. Od razu zadzwoniłam do Leili. Tydzień później Energia pojechała z Warszawy do nowego domu nad morzem i kolegi husky Oriona. Lubię takie happy and’y :)

Kochana!

Minął prawie rok (bez kilku dni) odkąd Orion odbył podróż z Kołbieli do Gdańska. Od tej pory ciągle gdzieś nas nosi, może nie są to odległe podróże, ale środki lokomocji są wpisane w jego życiorys. 
Jest wspaniałym Kompanem Wędrówek, Wesołym Psotnikiem, Słodkim Przytulaskiem, Małym Bączkiem i Ślepunem ( bo ma te kolorowe ślepia takie nietypowe). Jestem przekonana, że był mi przeznaczony – już na pierwszym zdjęciu szczeniaków wiedziałam, że to On :) W ogóle, droga Justyno, czasem sobie myślę, że naszej znajomości towarzyszą znamiona Przeznaczenia ;)
Adopcja Eni to już w ogóle magia ;) Wyszło na to, że w ciągu roku zyskałam dwa wspaniałe psy, chętne do pracy, inteligentne i bystre, zrównoważone i bardzo kochane. Dzięki nim czuję się sobą, ćwiczę  Zen ;) i mam wiecznie przemoczone buty :) 
Dziękuję Ci za zaufanie. 
Leila.”

19702167_1566252893406093_5516482619823154279_n

Na zdjęciu Orion i Eni z mamą Leili.

» wet

Dodano: 30 czerwca 2017 roku, by Justyna Wydra

Za nami sterylizacja plus wyjęcie śruby z łapy Piggy i dwie kastracje chłopaków.

20170627_210535