» sierpień 2018

Dodano: 27 listopada 2018 roku, by Justyna Wydra

CDN

» Dom Seniora lipiec 2018

Dodano: 27 listopada 2018 roku, by Justyna Wydra

Kolejne miłe zajęcia za nami … psy dają radość, motywują do ćwiczeń. To dla nas i dla pacjentów ważne zajęcia, dające dużo uśmiechu, satysfakcji i refleksji… tym razem na zajęciach spotkaliśmy też alpaki. #fundacjaalaska 

» lipiec 2018

Dodano: 27 listopada 2018 roku, by Justyna Wydra

Letnie spotkania i psie zabawy  🙂

» CAC Warszawa 2018 lipiec

Dodano: 27 listopada 2018 roku, by Justyna Wydra

Bajka zdobyła lokatę 1, ocenę doskonałą, złoty medal, tytuł Najlepszej Suki w Rasie, BOS (Zwycięzcę Płci), CAC (wniosek na Championa Polski). Goya w klasie szczeniąt wygrała 1 miejsce z drugą sunią, dostała ocenę wybitnie obiecującą, potem w porównaniu wygrała ze swoim bratem Takuna Co Ty Na To, który rownież miał pierwsze miejsce w klasie szczeniąt samców. Goya zdobyła tytuł Najlepsze Młodsze Szczenię w Rasie. Łajka jakucka Sasza (Inner Space import Rosja) zdobyła lokatę 1, ocenę doskonałą, złoty medal, wniosek CAC na Championa, Zwycięstwo Rasy (BOB) i ukończyła dorosły Championat Polski. Owczarek szetlandzki Takuna BABY BLUE tym razem zajęła miejsce 2 z oceną doskonałą. Malamuty naszej rodziny również zaszalały i wygrały wnioski CAC i Zwycięstwo Rasy. To była bardzo miła wystawa. Dziękuję sędziom za oceny a przyjaciołom za super spędzony czas :))))

» lipiec 2018

Dodano: 27 listopada 2018 roku, by Justyna Wydra

Lipiec był dla nas szalonym miesiącem… dużo pracy, gości, zajęć edukacyjnych, ślub, kolejne wygrane wystawy, treningi w chłodniejsze dni, spacery, wyjazdy, nowe znajomości… 🙂 działo się.

» Wiosna / lato 2019

Dodano: 15 listopada 2018 roku, by Justyna Wydra
 
Wiosną/latem 2019 planuję miot pinto po Championce April (My Prima Aprilis Eskimo River).
Rodzice szczeniąt to zwycięzcy wystaw, championy Polski, psy zdrowe, wolne od genetycznych chorób oczu i stawów, pracujące w zaprzęgu, mające miłe charaktery. 
Miłośników białasków i łaciatków zapraszam do kontaktu. Zaczynam przyjmować rezerwacje na ten miot.  W galerii nasze szczęśliwe psy, szczenięta z naszej hodowli z miotu pinto z 2016 roku oraz przyszli rodzice miotu. 

» Wystawa w Nowym Dworze Maz. lipiec 2018

Dodano: 7 listopada 2018 roku, by Justyna Wydra

Łajka jakucka Sasza po przerwie wróciła na ring i w pięknym stylu ukończyła Championat Polski zdobywając ocenę doskonałą, złoty medal, CAC i Zwycięstwo Rasy.

Takuna Cała Moja w klasie szczeniąt wygrała miejsce 1, ocenę wybitnie obiecującą a następnie w porównaniu zdobyła tytuł Najlepszego Szczenięcia w Rasie.

 Takuna Co Ty Na To ,  w klasie szczeniąt samcach zdobył lokatę 1 i ocenę wybitnie obiecującą. 

Takuna Im Your Dream zdobyła medal złoty, lokatę 1, ocenę doskonałą, wniosek na championa CAC, tytuł Zwycięzcy Płci BOS. Rozpoczęła Championat Polski. 

Dziękujemy pani sędzi. 

» czerwiec 2018

Dodano: 1 listopada 2018 roku, by Justyna Wydra

Zajęcia edukacyjne z psami w przedszkolu w Kołbieli. 

Nad wodą z przyjaciółmi, husky i łajkami jakuckimi (klik). 

Lumi (Takuna Lucky Life) na treningu z posłuszeństwa radzi sobie doskonale:

YouTube Preview Image

Wycieczka dzieci z rodzicami , zajęcia i zabawy w Chacie Maszera 🙂 Konkursy, mecz, ognisko z kiełbaskami, podchody, rozmowy o psach i mushingu… mizianie szczeniaczków i koni :))) Więcej tu: kliknij

Trochę wody dla ochłody 🙂

YouTube Preview Image

Misja i sheltie Monty w przedszkolu u najmłodszych (Fundacja Alaska) 🙂

Husky w obiektywie Weroniki Karasiewicz (kliknij). 

…i łajki jakuckie 🙂

Socjalizacja najmłodszych haszczaków , czyli wesołe szczenięcie trio: Goya, Sky i Gigi.  

filmik:

YouTube Preview Image

» sheltie

Dodano: 19 czerwca 2018 roku, by Justyna Wydra

Nasze owczarki szetlandzkie Xena i Bejbi oraz szetlandy Z Klanu Wydry: Monti, Norka i gościnnie Cheri. 

» Marika i Benne oraz Takuna CIEBIE TYLKO CHCĘ Aruq /export Niemcy

Dodano: 14 czerwca 2018 roku, by Justyna Wydra

Aruq (Takuna Ciebie Tylko Chcę wyjechał do Niemiec do Mariki i Benedikta, a ja ogromnie cieszę się, że Aruq ma na tak kochającą rodzinę 🙂

[ czytaj więcej … » ]

» Lucky Princess

Dodano: 22 maja 2018 roku, by Justyna Wydra

„W piątek przyjechał do nas nowy członek rodziny Takuna Lucky Princess (w domu Gaja). Po całym weekendzie mogę śmiało stwierdzić że dostaliśmy super kontaktowa, wesoła mega przyjazna sunie, która jest tak bardzo słodka że można się nabawic cukrzycy  . Jest super łakomczuchem więc motywacja pokarmowa jest  Ale co ważniejsze świetnie podąża za przewodnikiem  . Jestesmy mega zachwyceni. Już widać że będą się świetnie uzupełniać z Salma  . Nie wyobrażam sobie wziąść psa z innej hodowli niż Siberian Husky Takuna FCI
Justyna dziękujemy za kolejnego wspaniałego towarzysza” 

» owczarek szetlandzki Dukat

Dodano: 22 maja 2018 roku, by Justyna Wydra

„Ostatnio do naszej rodziny dołączył Takuna Dukat, owczarek szetlandzki. Hodowlę Takuna poleciła mi znajoma, która posiada już psy z tej hodowli.

[ czytaj więcej … » ]