» Kwiecień 2021

Dodano: 3 maja 2021 roku, by Justyna Wydra
Swoje drugie urodziny obchodziła moja ruda Simba (Assimbo Takuna Winter Illusion), córka Takuna Niagary i mieszkającego w Czechach Like My Shadow Shiwash Legend, wnuczka Moonrun’s SNOW PATROL (Szwecja). Simba to bardzo wesoła, przytulaśna suczka, z wielkim temperamentem i chęcią do pracy w zaprzęgu. ? Ma przebadane i zdrowe stawy oraz oczy (HD A, eyes clear). Sto lat Simbo 🙂 

Poranny spacer z Waderą, Jagodą i Foką… Tylko my i … mgła 🙂

Spotkanie Takun z Krakowa 🙂 Dziękuję właścicielom psiaków za relację i obiecuję, że niedługo Was odwiedzimy :)!

Moja kochana Takuna Im Your Dream , w domu Bajka, mama Happy ? dziś obchodziła 4 urodziny ?? . Jestem bardzo szczęśliwa, ze Bajka została ze mną. To bardzo mądra i wszechstronna suczka. zawsze chętna do pracy i zabawy , kocha ludzi i jest bardzo uczuciowa i ładnie współpracująca na zajęciach z dogoterapii. W zaprzęgu uczciwie i chętnie pracująca . Kochana, skoczna i urocza. ❤️ Chyba nie ma osoby, która po poznaniu Bajki nie zakochałaby się w tej niebieskookiej piękności ?? Wszystkiego najlepszego dla rodzeństwa Bajki ????

Lucky z córką Happy (Takuna Wiatr W Łapach ) 🙂 Oboje kochają spacery, pływanie i aportowanie 🙂

Moje dwa dziadki 😉 Owczarek szetlandzki Xena, mały aniołek, który wszędzie za mną drepcze i jest straaaasznym przytulasem. I kot Moris, który ma już ponad 10 lat, dokładnego wieku nie znamy, bo 9 lat temu znalazłam go na parkingu w Warszawie i wzięłam do domu. Miał być na tymczas… ale został na zawsze. 

Spacery, treningi, ogniska i miło spędzone dni z przyjaciółmi. 

Takuny: Aria i Dama , sunie Moniki Kołakowskiej i Sylwestra Wardęgi, pierwszy raz w salonie pielęgnacji dla psów (klik) 🙂 Asystowała nam moja mała Waderka 🙂 

Z racji pierwszej cieczki u Zaspy przyjechał do nas na wakacje Takuna Zordon, który z Zaspą mieszka w jednym domu w Krakowie 🙂 . Doskonale odnalazł się w stadzie, pływał ze swoim tatą Luckym w stawie, zakochał w naszych suczkach jeszcze pachnących cieczkami ;))) , oraz zadebiutował na treningach w naszych zaprzęgach . To piękny młody samiec z dużym potencjałem do pracy. 

Debiut zaprzęgowy legendy Teatru Powszechnego, pana Krzysztofa Rudzińskiego, który zasmakował tego jak wygląda trening z psami zaprzęgowymi „od kuchni”. Cieszę się, że się podobało :)))

Kilka ujęć z aparatu. Forest, Simba, Happy, Fumi, Wadera, Goja, Foka i Moris. 

Togo (Borman Gorczański Wędrowiec) jest nowym reproduktorem w naszej hodowli ?
Togo to nasz jedyny biały samiec, który prowadzi czyste linie użytkowe. Pochodzi z hodowli maszera i ma w rodowodzie znane linie m.in. : SAMCANKA , TRINITY KENNEL, REEBOOK’S. Biega w dużym zaprzęgu oraz w bikejoringu, startował na różnych wyścigach psich zaprzęgów w kilku klasach ze mną, moim tatą i Mirkiem. Startował w HARD DOG RACE z Mirkiem. Togo ma zdrowe oczy i jest wolny od dysplazji stawów biodrowych.