» Sylwia – właścicielka Kairy i Princeski

Dodano: 5 października 2016 roku, by Justyna Wydra

kaira-bella-jedzenie

Chciałabym podziękować Justynie za to, że jest osoba jaką jest, bo z tego powodu zdecydowałam się na jej hodowle. Od dawna gdy już miałam swoje już 2 właśnie husky obserwowałam Justynę i jej pieski wirtualnie i zawsze mi się podobało to, że moim zdaniem:) nie tylko ma najładniejsze husky, ale też to jakie ma podejście do nich co było moim głównym powodem dlaczego chciałam kolejnego szczeniaka od niej.

Miałam możliwość poznać kilka psów z jej hodowli i ich nowych właścicieli. Zauroczyłam się tym, że każdy pies od Justyny, którego poznałam miał cudowny charakter i zero agresji niezależnie wieku i oba moje husky się super dogadywały z nimi.

Z tym podejściem zadzwoniłam do Justyny i opowiedziałam kilka swój o sobie i dlaczego chce właśnie od niej huskiego. Po kilka miesiącach czekania przyszła na świat Kayra(Kaira) po Pandzie i Billym.

Miałam już dwa husky i myślałam, że może nie dam rady z 3 huskim, ale jak Kayra już z nami zamieszkała to stres mi zszedł 🙂 Kayra to cudowna sunia i tak jak poznałam wcześniej starsze psy od Justyny  to i tym razem się nie pomyliłam z wyborem 🙂 Kayrunia jest cudownym pieskiem, prawie 5 miesięcznym huskim, jest ogromnie zrównoważonym szczeniakiem i bardzo bystrym. Szybko się uczy czego wolno czego nie wolno, jak coś złego zrobi to doskonale pokazuje, że wie o tym i pokorę pokazuje. Jest bardzo kontaktowym pieskiem zarówno do ludzi jak i dla innych zwierząt, zawsze musi wszystkim dawać buziaki 🙂 Niunia też wie, że jak czegoś nie jest pewna to znajdzie schron obok mnie, która ją obroni, więc szybko nawiązałam z nią fajny kontakt.

Najlepsze jest to, że nie dość, że mam super pieska to Justyna jest najlepszą hodowczynią, bo dzięki niej i jej starań i zaangażowanie do psów to wydaje husky z najlepszym charakterem. Mało tego ona jest zawsze dyspozycyjna jak masz pytania lub cokolwiek związane z psem i zawsze można liczyć na jej pomoc co też daje dobre poczucie i ze masz jej wsparcie co do przyszłość nowego pieska od niej 🙂 Nie jesteś sama z tym, ona jest tez jest z nami !

No i z racji tego ze Justyna jest taka miła i super osobą odwiedziłam ją po raz kolejny z małym odstępem, gdy Kayre wzięłam, pojechałam po kolejnego 🙂! Nasza Bella 🙂 Z racji, że chciałam w przyszłości mieć 4 psy do sportu to stwierdziłam, że dlaczego nie teraz 🙂 Justyny psy są jak uzależnienie 🙂 hehe Gdy miot pinto się urodził to od razu zapatrzyłam się na suczkę Beutiful Princess. Myślałam najpierw, że poczekam rok ale jak się już pojechałam to i wyszłam z kolejnym pieskiem. Za żadne siły nie mogłam wyjść bez 🙂 No i już mamy 4 huskie a Beutiful princess teraz zwana Bella to jest przeuroczym szczeniaczkiem. Jakby mogło być inaczej 🙂

Bella to jest sunia która strasznie się łasi do ludzi, uwielbia się bawić z człowiekiem, jest szybko kumata a ma tylko 11 tygodni. Porównując do Kayra to Bella jest bardzo odważna,nie boi się dużych psy wręcz chce się z nimi bawić, ma full energii i wszędzie jej pełno. Najlepsze z nią jest to, że też wie i szybko się nauczyła czego wolno czego nie wolno, a kiedy coś złego robi i ja jej zwracam uwagę to tylko się cieszy i macha ogonem i od razu się łasi. To jest husky który non stop macha ogonem i się cieszy 🙂 Taka crajzola, po prostu jest urocza! Gdy Kayra i Bella się poznali to myślałam, że będzie to rywalizacja, bo podobny wiek ale tu zonk 🙂 Dziewczynki się super dogadują i razem się dzielą z większość rzeczy wiec tu widać jakie fajne charaktery psy mają, i mało tego, moje dorosłe tez super je przyjęli do stada 🙂 i za to dziękuję Ci Justynka za te urocze dziewczynki lepiej nie mogłam wybrać. !!!!

Sylwia

Kolejny dom, w którym mieszkają dwe Takuny 🙂 Sylwia, życzę Ci samych radości i sukcesów sportowych i wystawowych z Kairą i Bellą. Do zobaczenia na kolejnym treningu! Justyna